ЧЕРГОВА ПОРАЗКА МОСКВИ: Вірменія переходить під контроль США…

Новий лідер Вірменії Нікол Пашинян послухався  до порад США  і призначив секретарем Радбезу прозахідного Армена Григоряна.

Між Кремлем і новою владою Вірменії назріває  конфлікт.  Росія незадоволена тим, що Пашинян відкрито зрадив Москву і, незважаючи на свої заяви про вірність Росії, призначає прозахідних чиновників на ключові посади.

Пашинян призначив секретарем Радбезу координатора програми “Відкинь Сержа” публіциста Армена Григоряна. Кремлю це дуже не сподобалося через його зв’язків зі США. Так, виявилося, що в минулому Григорян був експертом відомої американської організації Transparency International, що фінансується фондом мільярдера Джорджа Сороса.

“Росія незадоволена, що на цю посаду призначили” антиросійськи “налаштованої людини, який не тільки не служив в армії, але буде мати доступ до інформації про армію і російську військову базу”, – пишуть вірменські ЗМІ і експерти, уточнивши, що незадоволений призначенням залишився і дружній Кремлю Іран. Раніше вже ходили чутки, що Пашинян, який прийшов до влади в результаті революції, не погоджував призначення міністрів з Москвою.

24 травня 2018

https://news.day.az/politics/1008034.html

8c0c42fa4adfc5a146501b96ca8d2b5b

 

Поділитися