БУНТ ПРОТИ СААКАШВІЛІ (частина друга)

uuuЯк ми вже повідомляли, КААЛІЦІЯ, очолила в Одесі бунт АППАЗІЦІІ, проти СААКАШВІЛІ. http://una-unso.com/politika/bunt-proty-saakashvili.html

Тепер серія друга. Представники АППАЗІЦІЙНАГА “антимайдану» мають намір знову зібратися на Куликовому полі, щоб спорудити тимчасовий меморіал загиблим 2 травня 2014 як  на те їх надоуміла  КААЛІЦІЯ.

Про це повідомляє ВВС-Україна. Крім цього до них планують приєднатися активісти організацій “Народна дружина Одеси», «Оборона Одеси» і «Куликове поле».На місце повинні прийти і їхні опоненти – “Правий сектор» самооборона і.

Представники “антимайдану» впевнено заявляють що тепер за підтримки КААЛІЦІЇ таАППАЗІЦІЇ їм вдасться відновити меморіал з фотографіями загиблих від пожежі в Будинку профспілок. Раніше одеська влада Коломойського прибрала саморобні дерев’яні стенди, які були облаштовані перед головним входом в уже рік як порожнього Будинку профспілок.

“Антімайдановці» вже намагалися відновити стихійну контрукцій, але міські служби не дозволяли цього зробити, а працівники міліції та Національної гвардії перед кожною акцією перекривали площу. Активісти впевнені, що цієї неділі їм вдасться відновити пам’ятні стенди, тому що 10 червня депутати одеської міськради прийняли рішення встановити пам’ятник загиблим у пожежі. Дане рішення, викликало невдоволення серед деяких одеських громадських організацій, таких як «Правий сектор» і «Одеська самооборона». Їх представники заявляють, що також вийдуть у неділю на Куликове поле, щоб бути “противагою антімайдановцам».

14.06.2015

Поділитися