БУДЕ ВЕСЕЛО І СТРАШНО…

Відшмагав та ще й поглумився. “Великий і неперевершений” стояв перед ним, як старий двієчник перед молодим учителем, і  утирався.  У підсумку – видав державну таємницю  Росії: “Якщо не знімете санкції – будемо тероризувати Донбас і Україну й надалі. Так що краще пом’якшує, а то продовжимо гадити з подвоєною силою …”

Щодо “подвоєною сили” – це, звичайно, понти. Ніякого “подвоєння”, з огляду на швидке обвалення цін на нафту і похорони рубля, не буде. Заходу навіть не доведеться оголошувати ембарго на російські енергоносії. По-перше, енергозалежність і так знизилася, а по-друге, інвестори вже ломанулись з нафтового сектору, і восени ціни на нафту впевнено підуть вниз, а значить – хана рубля і, власне, путіноміке. Хана лояльності зубожілого населення. Та й просто – хана.

Епоха плішивого зухвалого пошляка добігає кінця. А розкол “іліткі” буде вражаючим. Власне, він уже йде. Літо буде насиченим подіями. Буде весело і страшно – втім, як завжди.

30.05.2017

http://gordonua.com/blogs/sotnik/putin-stoyal-i-utiralsya-pered-makronom-kak-prestarelyy-dvoechnik-pered-molodym-uchitelem-190647.html

92cb6cb0c912e4621564fb3946f6c2ec

Поділитися