• Home »
  • Міжнародна політика »
  • Британія, як і 100 років, назад розмістить в Одесі морську піхоту і та бойові кораблі для захисту міста…

Британія, як і 100 років, назад розмістить в Одесі морську піхоту і та бойові кораблі для захисту міста…

У Лондоні побоюються, що кораблі ЧФ РФ з Севастополя почнуть блокувати морські підходи до Одеси – найбільшому порту України, що може призвести до серйозних економічних проблем союзника Сполученого Королівства.

Великобританія збільшить військову підтримку Україні, розмістивши в країні додаткові війська і корабель Королівського флоту. Про це заявив британський міністр оборони Гевін Вільямсон, повідомляє The Daily Telegraph.

Британські військові, зокрема, будуть тренувати українські спецпідрозділи і морських піхотинців. Крім того, в регіоні буде розміщений багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки ВМС Великобританії Echo з екіпажем у складі 72 осіб.

«Продовжуючи співпрацювати, шляхом або підготовки навчальних програм, або військових навчань, ми допомагаємо Україні встати на захист нашої свободи і демократії», – цитує видання міністра.

Повідомлялося, що в 2019 році англійці розмістять в передмістях Одеси підрозділи Королівської морської піхоти, а також посилять присутність своїх військових кораблів в регіоні.

У 2017 році Британія направила на Україну есмінець і військову допомогу.

У серпні минулого року США почали будівництво військово-морської бази в Очакові, американська база, таким чином, буде розташована майже по сусідству з новим військовим містечком. Крім того, у вересні американці приступили до зведення бази для навчання спецпідрозділів з Кропивницького.

https://primechaniya.ru/home/news/noyabr-2018/britaniya-razmestit-v-odesse-morskuyu-pehotu-i-boevye-korabli/?fbclid=IwAR1KqxDo9G35Hj6eBz8R1VhWuloU9RMqtCvoc-hjqUFk8p6jYZSMLh4FWJc

28.11.2018.

_97400932_hi041110311

Поділитися