АХМЕТОВ – ЛЯШКО: НЕМА НІЧОГО ТАЄМНОГО АБИ ВОНО НЕ СТАЛО ВІДОМИМ…

Олігарх вирішив не ризикувати в передвиборній гонці і поставив до управління  своєю партією свою людину.

В Україні активно почали готуватися до чергових виборів, які заплановані на осінь 2019 року, але за прогнозами дострокові парламентські можуть відбутися вже в цьому році. У передвиборній гонці олігархи намагаються зміцнити свої позиції і посилити контроль над своїми політсилами.

Ринат Ахметов вирішив взяти все під свій контроль, у тому числі і в своїй Радикальній партії. Олігарх не довіряє лідеру РПЛ…

Днями в Маріуполі Олег Ляшко зі своєю командою презентував «Промисловий пакет реформ від РПЛ», де і зробив важливу заяву. Радикал урочисто представив нового керівника виконавчого комітету партії. Ним став колишній генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Юрій Зінченко, який нині обіймає посаду директора з технічного сервісу Операційної дирекції гірничо-металургійної монополії Ріната Ахметова “Метінвест”:

“Якби в моїй команді було десяток таких, як Юрій Зінченко, який очолював Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча, я б за тиждень поміняв світ. На жаль, таких одиниці … Саме тому для мене велика честь, що він прийняв рішення увійти в Радикальну партію України і очолити її виконавчий комітет “, – написав на своїй сторінці в Фейсбук Ляшко.

Лідер Радикальної партії додав, що він абсолютно довіряє людині, яка 5 років вела потужне підприємство надійним курсом, навіть у найважчі часи.

 26.02.2018.

https://www.ipnews.in.ua/news/ukraine/145265-akhmetov-vzyal-pod-kontrol-radikalnuyu-partiyu?ipn_source=slider

680_260_2598674612615427

Поділитися