«24канал»: ПУТІН ЛЯКАЄ ТРАМПА МОСКОВСЬКОЮ ГОЛОЮ СРАКОЮ

У СОВДЕПІЇ  ПОЧИНАЮТЬСЯ  БУНТИ…  http://una-unso.com/korysno-znaty/hamy-chast-chetverta.html  Тому заяву Путіна про те, що почнеться світова війна, якщо Захід не перестане стримувати кацапстан, треба розглядати як ультиматум. Це відвертий шантаж, в першу чергу, щодо США.

Вован  або змушений йти до кінця і домагатися свого в Україні, або він втратить владу. Є, вважають британські експерти, й третій варіант, але він не задовольняє Путіна. Йдеться про визнання своєї провини, нормалізація відносини, виведення російських військ з Донбасу і Криму та передача останнього Україні.

«Російський президент і далі продовжує говорити з позиції сили. Це відвертий шантаж США, щоб Вашингтон передав до сфери впливу Росії не лише Україну. Між рядків заяви Путіна можна прочитати і Білорусь, і  Молдову, і країни колишньої Югославії. Тобто Путін каже: або ми повертаємося до біполярного світу, або буде глобальна війна» – зазначають експерти.

Зрохуміло, що ці слова російського президента призведуть до того, що США займе жорсткішу позицію щодо Росії. І це добре…

02.04.2017

https://www.facenews.ua/news/2017/355543/

1480185267_____10379_650x410

Поділитися