ЗВЕРНЕННЯ УНА-УНСО від 31.07.2016

ворон ворону око не видряпає

 

      Як ми і попереджали українців, Влада «по-новому» буде відволікати  громадськість від процесу виконання «мінських протоколів» http://una-unso.com/novyny/zvernennya-una-unso-vid-30-04-2016-z-pryvodu-rozpochatoyi-poroshenkom-kapitulyatsiyi-ukrayiny-pered-rosijskoyu-federatsiyeyu.html .

      Мешканці столиці стали свідками ходи спільноти міністра внутрішніх справ http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-vid-07-06-2016.html, та президента http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-vid-11-07-2016-r.html .

          Але народ, прагне крові! Його не задовольняють  акції у стилі ПЄРЄСТРОЙКІ  http://una-unso.com/korysno-znaty/yak-kgb-pyeryestraival-sssr-ta-na-chomu-sertse-zaspokoyitsya.html .

«Распні його», – волає натовп. Претендентів на жертовного барашка вдосталь. Влада уважно прислухається до імен та ініціалів. Їй ще тікати до Землі Обітованої. Не можна проливати  «священної» крові.

       Єфремов помилився. Вже маючи ярлик на безкарність, своєю хвастливою бізіканиною про спонсорування ЛНР спровокував  однотурового. Що дозволено Путіну-Бабичу не дозволено Олександру Сергійовичу…

      Подальші події у цій справі, що будуть відволікати нас від Капітуляції та Тарифів http://una-unso.com/politika/vnutrishnya-politika/zayava-yna-unso-po-rezultatam-vyboriv.html, можуть розгортатися  у двох напрямках:

  • як завжди, Відень, Москва;
  • процесуальні порушення, арешт, суд, вирок, апеляція до Європейського суду, звільнення (ми ж бо європейці, а не москалі чи турки…), Відень, Москва.

Зараз це  схоже на другий випадок. Втім, не хвилюйтеся та не переживайте. Все, як і в попередніх двох акціях президента, буде добре! Ворон ворону око не видряпає, тим більше коли в одного з них фабрика у Ліпецьку… http://una-unso.com/politika/ahu-t.html

Якщо ви дійсно хочете аби вони залишились без очей – обирайте нас!

          Але, пам’ятайте: http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-vid-26-08-2015.html  і http://una-unso.com/korysno-znaty/chomu-nam-treba-buty-oberezhnymy-z-kolyshnimy-v-yaznyamy-fsb.html ))

 

Cлава Нації!

Смерть ворогам!

31.07.2016

Голова Виконкому УНА-УНСО          Олександр Коваленко

Головний Командир УНCО                  Юрій Долженко

hqdefault1-450x337

Поділитися