ЗВЕРНЕННЯ УНА-УНСО від 19.08. 2016

до 25-ї річниці створення Організації

 

          Сто років назад «прогресивне  людство» роздало  нас  по шматках  жидокацапам, ляхам, мадярам, чехам  та мамалижникам. Допомогли їм і наші  «поступовці» http://una-unso.com/politika/kruty-2016.html .

          П’ятнадцять років боротьби, в середині століття, на три фронти, проти – жидокацапа, німця та ляха, змусили рахуватися з нами «прогресивну  громадськість».  Аби  ми припинили спротив, нас оголосили «переможцями»! Дали  місце  в  ООН.

          Коли ми починали свій визвольний чин,  нас  було сто мільйонів. Кожен  другий  впав у цій Столітній  війні. Пацифікатори  гадали, що ми вже повиздихали і  розпочали  ПЄРЄСТРОЙКУ. http://una-unso.com/korysno-znaty/yak-kgb-pyeryestraival-sssr-ta-na-chomu-sertse-zaspokoyitsya.html

І раптом – СЛАВА  НАЦІЇ!  СМЕРТЬ  ВОРОГАМ! –  йшов серпень 1991-го … танки на вулицях, москалі на танках. УНСО  на Дністрі, на Балканах, на Кавказі.  А в Україні все розгорталося за відомим сценарієм –  http://una-unso.com/korysno-znaty/dvadcyat-rokiv-evreyskoi-derzhavnosti-v-ukraini-1918-1938.html . Яблуко від яблуні недалеко падає.

В четверте, за сто років, піднялися  добровольці  проти  Звіра. А в країні  «по-новому» порядкує старий ворог внутрішній. http://una-unso.com/politika/vnutrishnya-politika/zayava-yna-unso-po-rezultatam-vyboriv.html  На Сході  –  КАЦАП. На Заході  –  ЛЯХ  http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-vid-22-07-2016-r.html

Маємо донести до УКРАЇНЦЯ, що для УКРАЇНИ нема у світі іншого шляху, крім http://una-unso.com/programa-una-unso 

 

Слава Нації!

Смерть ворогам!

19.08.2016

Голова Виконкому УНА-УНСО          Олександр Коваленко

Головний Командир УНCО                  Юрій Долженко

hqdefault1-450x337

Поділитися