• Home »
  • Заяви УНА-УНСО »
  • ЗВЕРНЕННЯ УНА-УНСО до українців з приводу україно-ізраїльського «непорозуміння» в ООН

ЗВЕРНЕННЯ УНА-УНСО до українців з приводу україно-ізраїльського «непорозуміння» в ООН

Реакція українського соціуму на проблеми, що несподівано виникли в нас у стосунках з Ізраїлем яскраво висвітлили причини жалюгідного стану українців в Україні. Українські керманичі «по-новому», в ситуації , що склалася,  поводили себе  так, як вони поводять себе всюди – передусім власні інтереси. В даному випадку  це інтереси України, якщо вже вони  тут  керують та користають цю територію, цей народ, цю країну.

Україна ніяк не могла проголосувати «проти» резолюції Радбезу, підтримавши Ізраїль. Адже поселенська діяльність Ізраїлю суперечить міжнародному праву і ніхто в світі її не визнає. Порушити це правило, означало б підірвати власну переговорну позицію по Криму і Донбасу.

Підтримати позицію Ізраїлю – це стати єдиною країною, яка визнає можливість і законність одностороннього встановлення суверенітету над спірними територіями, на підставі військової сили і історичних претензій. І можна не сумніватися, що Росія моментально б розцінила це голосування як прецедент для виправдання власної окупації українських регіонів.

Аргументація «патріотів», захисників позиції Ізраїлю носить традиційно український емоційний характер: голосування України називається зрадою, оскільки Ізраїль зовсім недавно проголосував «за» резолюцію, яка засуджує російську анексію українського Криму. До того ж, багато ізраїльтян активно підтримують українців у війні з РФ, приймають у себе на лікування українських бійців і здійснюють іншу гуманітарну діяльність.

«Патрійоти» волають: чому ж Україна хоча б не «утрималася» при голосуванні. Їм не в тяму, що невизначеність не стикується з діями самої України по деокупаціі Криму і окремих районів Донбасу.

Вони не звертають увагу на те, що корінним етносом Криму Україна нещодавно визнала кримських татар, мусульман… Крім того, в результаті пропонованого «патріотами» голосування Україна б втратила як мінімум 57 мусульманських голосів (кількість членів в Організації ісламського співробітництва) на підтримку України, а за ним – і арабські ринки для збуту української продукції, яка втратила ринок російський.  Київ керований «по-новому» просто вибрав найменш, в тому числі і матеріально, збитковий варіант…

«Патрійотам» слід згадати, що Ізраїль керуючись національними інтересами, далеко не завжди був бездоганним в «підтримці» України. Зокрема в ООН, за останні 3 роки,  з семи «українських» резолюцій він підтримав  Україну лише в останній.

А якщо згадати нахабний виступ президента Ізраїлю з трибуни Верховної Ради, що звинуватив ОУН у причетності до Голокосту?

А як в листопаді  цього року у Кнесеті «пропала», після дзвінка Путіна Нетаньяху,  резолюція по Голодомору… «Патрійоти» це теж забули?

Київ «по-новому»  все  це мовчки “проковтнув”, розуміючи, що те, що дозволено Юпітеру не дозволено Україні…

Виглядає на те, що українці , принаймні 54% з них,вповні заслуговують на те, що з ними відбувалося останні сто років, як і сьогодні на підвищену вдвічі «африканську» заробітню плату, при  «європейських» тарифах та цінах.

Виглядає на те, що  влада «по-новому», яку вони «обиратимуть» ще і ще раз, довго  врозумлятиме їх для їхнього ж «блага» http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-z-pryvodu-streptyzu-yanukovycha-organizovanogo-komandoyu-poroshenko-vid-28-11-2016-r.html, аж поки Нація не одужає та не відновить собі пам’ять, якщо не розум.

Слава Нації!

Смерть ворогам!

27.12.2016

Голова Виконкому УНА-УНСО          Олександр Коваленко

Головний Командир УНCО                  Юрій Долженко

united_nations_flag

Поділитися