• Home »
  • Новини »
  • ЗСУ дорого коштуватиме статус АТО: бердянському прикордоннику дали 13 років в’язниці за боротьбу з терористами

ЗСУ дорого коштуватиме статус АТО: бердянському прикордоннику дали 13 років в’язниці за боротьбу з терористами

Бердянського прикордонника Сергія Колмогорова визнали винним в умисному вбивстві і перевищенні службових повноважень.  Стрілець у 2014 році відкрив вогонь по автомобілю, що не побажав зупинитися на блокпосту.

Справа бердянського прикордонника, створює СВІДОМО  ОРГАНІЗОВАНИЙ  ВЛАДОЮ  прецедент для всієї країни, яка протистоїть зовнішньої агресії. Цивільний суд над військовим, жодної прямої докази проти обвинуваченого і жахливий вирок у вигляді 13 років позбавлення волі від судів двох інстанцій. Під ударом не тільки доля Сергія Колмогорова, а й більшості українських стрільців  через  лобійований Президентом, всупереч українському законодавству, статус АТО.

Старший стрілець бердянського прикордонного загону, який брав участь в боях під Новоазовському та інших боях з проросійськими бойовиками, дев’ятого вересня 2014 року робив чергування на блок-посту в районі Маріуполя. Вечірньої пори військовослужбовці помітили неподалік від берегової лінії легковий автомобіль. Передня частина транспортного засобу була повернута в бік моря, і водій періодично кліпав фарами, можливо передаючи якісь сигнали. Через деякий час машина попрямувала безпосередньо в бік блок-поста. На вимогу військових пригальмувати для перевірки документів – водій несподівано натиснув на газ і пішов на прорив. Черговий офіцер наказав зупинити порушника. Але на попереджувальні постріли військових транспортний засіб тільки збільшило швидкість. Тоді були зроблені постріли по автомобілю. В результаті стрілянини загинула пасажирка, що знаходилася на передньому сидінні. Крім неї і водія в салоні більше нікого не було. Останній, уродженець Донецька, не постраждав.

Слідство виявило, що одночасно вогонь вели дев’ять осіб. Експертиза так і не змогла визначити: який саме снаряд привів до смертельних травм. Але справа-таки перевели в суд. І головним підозрюваним виявився бердянець Сергій Колмогоров, якому по цивільному КК поставили в провину навмисне вбивство і перевищення посадових повноважень. За версією звинувачення саме він найближче знаходився до місця, звідки, імовірно, був проведений фатальний постріл. Варто відзначити, що водій автомобіля після декількох допитів і свідчень зник в Росії і ні на одному засіданні більше не був присутній!

Тим часом Приморський суд Маріуполя, незважаючи на відсутність прямих доказів провини стрільця, який виконував військовий завдання в період проведення АТО, оголосив вирок у вигляді 13 років ув’язнення. Апеляція, що відбулася вчора в тому ж Маріуполі, жахливий вердикт залишила в силі.

Сторона захисту має намір звертатися до касаційного суду. Варто відзначити, що вчора підтримати Сергія Колмогорова в Маріуполь вирушили ветерани АТО з Бердянська. Кровожерливість Феміди і безапеляційність по відношенню до українського військового громадянської колегії суддів не тільки здивувала, але і всіх підвела до перспективи реальної небезпеки.  Українські воїни, що ризикують життями на фронті і в зоні АТО, слідом за Колмогоровим  з подачі Президента, країни, іі Верховної Ради   та їх корупційних антиукраїнських сепарських судів невдовзі масово можуть поплатитися свободою. За виконання обов’язку перед Батьківщиною, слідування військовим статутом, як виявилося, більшість може постати перед цивільним судом, який до військових більш нещадний, ніж до представників кримінального світу у яких все проплачено…

Процес уже створює небезпечний прецедент. Якщо вирок не скасують в касації – наслідки  ОРГАНІЗОВАНОГО  ВЛАДОЮ скандального  прецеденту для збройних сил України можуть бути самими передбачуваними…

https://antikor.com.ua/articles/151112-berdjanskomu_pogranichniku_dali_13_let_tjurjmy_za_borjbu_s_terroristami

13.09.2017.

1342506327_1227796840

Поділитися