• Home »
  • Новини »
  • ЖУРНАЛІСТИ ЗНАЙШЛИ МІСЦЕ ДЕ ПУТІН МІГ ЗАВЕРБУВАТИ ПОРОШЕНКА

ЖУРНАЛІСТИ ЗНАЙШЛИ МІСЦЕ ДЕ ПУТІН МІГ ЗАВЕРБУВАТИ ПОРОШЕНКА

Український журналіст Ростислав Демчук повідомив, що в Іспанії вілли президента України Петра Порошенка і президента РФ Володимира Путіна знаходяться по сусідству.

Про це Демчук написав на своїй сторінці в Facebook. “Незадекларована вілла Петра Порошенка виявилася сусідкою вілли Володимира Путіна в мальовничому іспанському місті Марбелья. Пощастило НАШОМУ Петру Олексійовичу. Новина про його незадекларовану віллу на узбережжі Іспанії в місті Марбелья з’явилася у вихідні дні. І незважаючи на те, що фото його маєтку облетіли всі українські та … російські ЗМІ звістка сенсацією не стала Ну, не задкларував Петро Олексійович цієї дрібниці, і не задекларував Забув, з ким не буває А там де вілла. – там і яхти Також задекларовані “, – зазначив журналіст.

“Ще одна цікава деталь За дивним збігом обставин вілла Петра Порошенка розташована по сусідству з віллою Володимира Путіна…”, – підкреслив Демчук.

“Як говорили древні римляни: Quod Licet Iovi НЕ Licet Бові (” що дозволено Юпітеру, не дозволено бику “- ред)”, – підсумовує журналіст.

За його словами, на вказані дані він натрапив в рамках програми Financial Action Task Force (FATF) щодо виявлення українських корупціонерів і власників брудних грошей.

Нагадаємо, російські туристи в березні 2016 року помітили президента України Петра Порошенка в аптеці іспанського міста Марбелья. Тоді ж в ЗМІ повідомили, що згідно з даними, отриманими з достовірних джерел, у українського президента є вілла в іспанському місті Марбелья, яка була куплена ним ще до президентства, і показали фотографії цієї вілли

15 квітня в Адміністрації президента України (АПУ) офіційно підтвердили, що Петро Порошенко в березні дійсно відвідував Іспанію з приватним візитом

18.04.2016

http://apostrophe.com.ua/news/world/2016-04-17/-jurnalist-rasskazal-o-sosedstve-poroshenko-s-putinyim-opublikovanyi-foto/55951#.VxMvWLeKcXQ.facebook

53f497a8aa51c_image1

Поділитися