ЖЛОБЯЧА КОМАНДА ЖЛОБІВ ЛОЗОВИХ…

Поліція Праги: «Він НАМАГАВСЯ ВТЕКТИ,

коли зрозумів, що підставу розкрито»

         Я не  фізіономіст, але  нема  правди  діти  – обличчя  у переважної більшості  членів  команди  Ляшка  омєрзітєльни!  «Латиші»,  які  правлять нами  і невдовзі  мають шанс  продовжити правити  вже  під проводом  відомої «латишки»,  теж омерзітєльни…  Але  по своєму.  По їх товстих надутих жарних  сальних «латишських» пиках відразу  видно – крадуть вагонами!  А ці  «наші»  жлоби  – крохами, що впали  з цих їх вагонів, панських столів…  До чого вже  звикли. Ось  і остання історія. Як  в дзеркалі побачили у ньому дурновату харю  славної команди  «радикалів». Це навіть не  щури… Це дрібні  пацюки!   🙂

Товар за 440 євро хотів купити депутат українського парламенту Андрій Лозовий в аеропорту Праги. Він пішов з магазину, коли продавчиня висловила підозру, що банкноти – фальшиві.

5 листопада 2018 року о 13:30 поліцейські управління поліції у справах іноземців аеропорту Вацлава Гавела у Празі отримали інформацію, що в одному з магазинів транзитного приміщення Терміналу 1 невідомий іноземець провів оплату підробними купюрами.

Поліцейські прибули на місце і з’ясували, що іноземець спробував заплатити за товар 440 євро трьома банкнотами номіналом 200 євро. Продавчиня магазину сказала, що провела тест на справжність спеціальним пристроєм, який показав, що купюри є фальшиві.

Коли вона висловила підозру щодо справжності купюр, іноземець з магазину швидко пішов. На підставі опису іноземця поліцейські почали пошуки, які були успішні.

Поліцейським вдалося з’ясувати, куди направляється іноземець і за декілька хвилин він був затриманий уже на борту літака, який уже був готовий відлітати до Києва.

Іноземець поліцейським показав два документи, що посвідчують особу. Одним з них був дипломатичний паспорт України. Також, що є депутатом українського парламенту і вимагав при своєму затриманні інформувати українське посольство.

Поліцейські перевірили, чи особа має на території Чеської республіки імунітет. У відповідь на дипломатичний протокол міністерство іноземних справ цю інформацію заперечило. Іноземець був затриманий, а протягом своєї дачі показів сказав, що не знав нічого про те, що купюри, які мав – несправжні. За його словами, обміняв їх в Україні через свого асистента.

Після проведення слідчих дій, коли в присутності перекладача були всі писемні матеріали передані прокурору, той після вивчення вирішив відпустити іноземця на свободу. Поліцейські інспекторату поліції у справах іноземців передали всю цю інформацію місцевому директорату поліції міста Праги для подальшого проведення розслідування.
Катеріна Рендлова»

Нагадаємо, про свої проблеми з чеською поліцією нардеп Андрій Лозовий написав у себе на сторінці в Facebook, зауваживши, що валюту для нього міняв помічник у Києві.

У декларації Андрія Лозового за 2017 вказано, що він володіє 150 тисяча євро готівкою.

Воно це дурнувате бидло навіть не  зрозуміло, що здало себе  з потрохами!  🙂  Я вже  не  кажу   про готівку  яке воно тримає  під матрацом і про яке  само ж і написало! Це трусливе  омерзітєльноє  жлобське створіння  при  першій же  нагоді, зі страху, може  навіть всралося  через  це  на  місті скоєння злочину,  здає слабшого – свого помічника!!!  Та навіть якщо  це  так, якщо  міняв готівку помічник,  ти  дурне  бидло  мало б  мовчати  про це  і взяти  усю  вину  на себе! Ти ж бо НЕДОТОРКАНИЙ!  Ні,  не  буде  з бидла  пана,  а з «радикалів» правлячої партії… І Слава  Богу!  Воно ж не  лише  нице, а ще  й дурне  та  трусливе!

http://puer.org.ua/blogs/8590/?fbclid=IwAR2KskCntdI_0uJAKhLEIOMVF6Ys47N_7y3NNyJPUyKg7gGPE9BtDIzvg

10.11.2018.

loz2

Поділитися