Заява УНА-УНСО з приводу заяв структури Вадима Рабиновича щодо УНА-УНСО

          З огляду на те, що структура  створена, зареєстрована та спонсорована Вадимом Рабиновичем  із 2015 року  під «дахом»  нині діючої АП  http://una-unso.com/korysno-znaty/i-shhe-raz-pro-savchenko.html та за сприяння  КМУ  http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-vid-26-08-2015.html   робить заяви відносно УНА-УНСО та її керівництва які не відповідають дійсності, ми  змушені дезавуювати їх.

         По-перше, Сергій Чумак не є і не може бути, ні за яких обставин керівником цієї структури, тому що керівником її завжди був  і залишається  лише довірена особа політичного «українця» Вадима Рабиновича, такий же політичний «українець» – Костянтин Фуштей («Костя Вінницький»). Сьогодні це може перевірити  самостійно КОЖЕН громадянин України зайшовши на відповідний ресурс міністерства юстиції України. Кожному громадянину України, який займається політичною діяльністю, абсолютно зрозуміло, що Міністерство юстиції України, без згоди  «хазяїна» цієї структури , людини якій вона належить реально,  та  дозволу АП, не  проведе перереєстрації  будь яких змін, що можуть статися в ній.

         По-друге, Станіслав Клих ніколи не був членом УНА-УНСО і вже з однієї цієї причини не може бути нашим «побратимом». Хіба, що  «побратимом» особисто  Сергія Чумака.

Слава Нації!

Смерть ворогам!

         30.10.2017.

Голова Виконкому  УНА-УНСО                                          Олександр Коваленко

Головний Командир УНСО                                                             Юрій Долженко

hqdefault1-450x337

Поділитися