Заява УНА-УНСО від 11.07.2016 року

з приводу «хресної» ходи   організованого Адміністрацією Президента  України при підтримці Володимира Путіна та Московського Патріархату

 

          Як ми і передбачали  http://una-unso.com/novyny/zvernennya-una-unso-vid-30-04-2016-z-pryvodu-rozpochatoyi-poroshenkom-kapitulyatsiyi-ukrayiny-pered-rosijskoyu-federatsiyeyu.html Президент України, при підтримці Володимира Путіна, робить все можливе для  реалізації «Мирного плану Президента України Петра Порошенка та мирних ініціатив Президента Російської Федерації Володимира Путіна» узгоджених сторонами у Мінську. Зокрема, йдеться про створення необхідного  соціально-політичного фону для проштовхування у Верховній Раді України закону щодо виборів на тимчасово окупованій території Донбасу, до виводу з неї російських військ та передачі контролю за кордоном українській стороні.

          Як нам стало відомо, прийняття цього закону планується на останній день роботи Верховної Ради поточного тижня, а саме на 14.07.2016 року.

          Для  відвернення уваги громадськості  від цього питання, за пропозиціями  майбутнього Голови Адміністрації Президента, пана Ковальчука, в АП України було прийнято рішення щодо організації «хресного ходу за мир». Це рішення було підтримано  й російською стороною, яка як відомо висуває необхідність проведення виборів на Донбасі як головну умову реалізації «мінських домовленостей».

          З огляду на те, що переважна більшість  «української» «еліти», включаючи  Президента України, є вірними парафіянами УПЦ МП, провокації під час «хресної ходи» можливі, але малоймовірні… Його завдання – відволікти увагу громадськості України від процесу капітуляції України на Сході.

          Виходячи з цього стає зрозумілим, що ті політичні групи, як це  було й з маршем ЛБГТ, що закликають до силового протистояння «хресному ходу»,  швидше за все знаходяться на утриманні «жидів по-новому» та виконують  свою роботу.

Не дайте «попам Гапонам» завести вас на манівці.

14.07.2016, біля Верховної Ради, зірвемо плани Путіна–Порошенка.

А потім і з «хресною ходою» розберемося…

 

Слава Нації!

Смерть ворогам!

11.07.2016

Голова Виконкому УНА-УНСО          Олександр Коваленко

Головний Командир УНСО                  Юрій Долженко

hqdefault1-450x337

 

Поділитися