Заява УНА-УНСО від 08.01.2016

з приводу складання для ФСБ РФ повного списку  членів УНА-УНСО,  членів їх сімей, друзів та симпатиків Організації силами Вінницької команди Рабиновича-Фуштея

          Правоохоронні структури РФ перейшли у повноцінний оперативний наступ по всій території України.

          Слідом за безпрецедентною акцією на вищому законодавчому та виконавчому рівні української влади законсервованої агентури ФСБ РФ  http://una-unso.com/novyny/avtorom-taemnoi-popravky-do-byudzhetu-2016-sho-stavyt-hrest-na-bezvizovomu-rezhymi-does.html  розпочалися агентурні провокації серед політичних рухів патріотичного спрямування.

          Зокрема, від імені Вінницької Крайової Команди  УНСО, яка нещодавно була зареєстрована Міністерством юстиції України http://una-unso.com/novyny/nabu-vidkrylo-spravu-shodo-ministra-yustycii-petrenka-vin-zareestruvav-una-unso-rabinovycha.html  в якості політичної партії УНА-УНСО, у мережі ФБ розповсюджується наступна інформація:

«Друзі! Підписати петицію – це витратити трохи часу. Зробіть таку маленьку справу щоб витягнути Карпюка і Клиха з Російського полону! У хлопців на кону все життя. І по секрету – там висвітлюється список, тих хто підписав. Не хочу розчаровуватись в друзях.
підписуємо ось тут https://petition.president.gov.ua/petition/19202
‪#‎єдині_праві ‪#‎FreeKarpyuk , ‪#‎UNSO , ‪#‎УНА_УНСО , ‪#‎УНСО

Я підписав. Кожний стрілець УНСО і активість УНА-УНСО має теж підписатися. І своїх друзів і родичів переконати зробити так само.»

Далі йде текст петиції та професійно складена «супроводжувальна записка», яка, за задумом організаторів акції,  має розпалювати патріотичні почуття підписантів, які, таким чином, власноруч фіксують своє членство в «терористичній», за постановою суду РФ, організації. 

Чудовий  матеріал для  агентури ФСБ на терені України та судів РФ! Оперативні матеріали, та списки  патріотичних організацій отримані агентурним шляхом, далеко  не завжди можуть бути використані в суді…

Зрозуміло, що з огляду на повну безглуздість та провокативність цієї оперативної акції ФСБ РФ, яка проводиться в умовах воєнного протистояння з Москвою, «старе» членство Організації вповні убезпечено від її наслідків.

Ми звертаємося до новонавернених неофітів та співчуваючих нам симпатиків  із обережністю ставитися до  акцій та закликів, що генеруються командою Рабиновича-Фуштея, коріння якої сягає  «опозиційного блоку»  відомої «партії регіонів» .  Для тих, кому це не відомо, надаємо наступні матеріали:

http://una-unso.com/novyny/zgydivske-pryborkannya.html

http://una-unso.com/novyny/zvernennya-una-unso-do-ukrainskogo-narodu-ta-ukrainskih-nacionalistiv-vid-29-08-2015.html

http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-vid-26-08-2015.html

http://una-unso.com/korysno-znaty/chogo.html

http://una-unso.com/politika/vnutrishnya-politika/vyyavlyaetsya-za-yanukovycha-sbu-nazyvalasya-fsb-a-zaraz.html

http://una-unso.com/korysno-znaty/vid-tragedii-do-komedii-odyn-krok.html

 

Слава Нації!

Смерть ворогам!

08.01.2016

Голова Виконкому УНА-УНСО          Олександр Коваленко

Головний Командир УНCО                  Юрій Долженко

Поділитися