• Home »
  • Новини »
  • Західні дипломати: Зеленський малокомпетентен, це дуже небезпечно…

Західні дипломати: Зеленський малокомпетентен, це дуже небезпечно…

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський погано розбирається у зовнішній і внутрішній політиці, державному устрої і законах економіки. Такий висновок зробили багато іноземних дипломатів, що зустрічалися з новоспеченим політиком і лідером суспільних симпатій. Про це повідомляє «Новий Час».

За даними видання, нещодавно фронтмен студії «95 квартал» зустрічався з послами країн Євросоюзу в Україні. На них кандидат не справив великого враження. Більш того, вони були здивовані, наскільки Володимир має поверхневе уявлення про процеси, що відбуваються в світі взагалі і в його країні зокрема. Тим більше, що Україна стала жертвою безперервної російської агресії. Обрання Зеленського главою держави – великий ризик для національної безпеки, зазначає учасник згаданої зустрічі, вважаючи за краще залишатися інкогніто.

Втім, деякі західні спостерігачі вже висловлюють свої побоювання публічно. Так, 20 лютого на сайті відомого аналітичного центру Atlantic Council з’явилася колонка професора політології Ратгерського університету США Олександра Мотиля, на думку якого обрання Зеленського стане для України катастрофою.

Серед інших «мінусів» кандидата: не звичний до критики, не шанує журналістів, шлейф відносин з олігархом Ігорем Коломойським.

Центр соціальних і маркетингових досліджень «Соціс» сьогодні оголосив, що найбільша популярність серед кандидатів в президенти у Зеленського (23,8%), далі – чинний глава держави Петро Порошенко (20,3%), третє місце за лідером ВО «Батьківщина »Юлією Тимошенко (15,9%).

InfoResist

23.02.2019

7d3c489-zelenskiy485

Поділитися