• Home »
  • Новини »
  • ЗА ЯКУ УКРАЇНУ ВОЛОНТЕРЯТЬ КАСЬЯНОВИ ТА МОЧАНОВИ ?

ЗА ЯКУ УКРАЇНУ ВОЛОНТЕРЯТЬ КАСЬЯНОВИ ТА МОЧАНОВИ ?

Українці в шоці від тієї ненависті у свій бік від нібито патріотичних волонтерів Касьянова, Мочанова, Ричкової та інших. Цеж не якісь там ватники ображають їх останніми словами, а люди поважні та знані, які чимало зробили задля нашої перемоги над ворогом.

А тому деякі з нас навіть не знають: праві ми у своїх вимогах, щодо розбудови української України, а не те, щоби дати гідну відсіч тим “велікоросам”.

Тому, гадаю, настала нагальна потреба, з”ясувати звідки в них та зоологічна ненависть до всякого дієвого українства та українців.
Почнемо з їхнього родоводу саме тут – в Україні. Їхні пращури у самому кращому випадку приїхали на нашу споконвічну землю років 250 тому. А Мочанов, той й досі, кажуть,їздить до своєї матері у Росію.

Всі вони є нащадками робітників, яких завозили до нас ще з часів Катерини ІІ; селян, завезених сюди Кремлем в спустошені Голодомором українські села та військово-адміністративно апарату Росії, який й утримував Малоросію в “повіновєніі”.

Зрозуміло, що виходячи з цього, зверхість по відношенню до місцевих аборигенів закладена в нашіх героїв просто на генному рівні.

А жорстка імперська ідеологія царської Росії та СРСР з одного боку та повна її відсутність в сучасній Україні виробила в наших росіянах святу віру в те, що вони тут такі самі автохтони, як і українці, пращури яких жили тут тисячоліттями!

Тому у самому кращому випадку мочанови з касьяновими щиро вважають що мають право на свою російськомовну Україну анітрохи не меньше, ніж ми на свою. Звідси така ненависть до українців, які тільки ще заговорили про суцільно Українську Україну.

Тепер проаналізуємо й причини їхнього волонтерства. Вони ж точно що не волонтерять за Українську Україну, як волонтери україномовні. І тут тоді виникає питання: а за що ж?

Почнемо з того, що всі вони є предстаниками середньої кляси, для яких лібераний державний устрій України значно миліший за жорсткий авторітарний на їх історичній батьківщині.

  • У Росії не можна так зухвало ухилятися від податків, як тут, а то й зовсім працьовати у “тіні”.
  • Там не можна з “льгкостію нєобикновєнной” відкупити своє чадо від служби в армії.
  • І, взагалі, в Україні, нема того жорсткого “конторського” конторолю за всіма сферами життя, як в “матушкє”.

Жодний з них вам не тільки не зізнається в цьому, а й ще “обматєріт” за таку “цинічну клєвєту”. Але хай тоді вони назвуть інші реальні причини свого волонтерства, без уселяких там понтів про захист демократії та загальнолюдських цінностей…

Олександр Крамаренко

08.06.2017

images

Поділитися