• Home »
  • Новини »
  • З Донецька зараз: По « лінії зіткнення» стріляють всюди

З Донецька зараз: По « лінії зіткнення» стріляють всюди

 Але в Авдіївці – просто тотально валять з усього, що  тільки є в наявності; все, що категорично заборонене нам у Мінську паном Медведчуком – всі оці з діаметром дірки понад 100 міліметрів і з «Градами» включно – все це цілодобово валиться нашим на голови. Питання: скільки тон металу вистрілюється орками за добу? А за тиждень?..
Наступне питання вже непристойно банальне: як це БК до орків попадає?

«Вооруженные силы России регулярно осуществляют прием и разгрузку прибывающих из РФ эшелонов с оружием и военной техникой на подконтрольных “Укрзализныце” станциях на оккупированном Донбассе. Об этом заявил министр по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Вадим Черныш.
По его информации, сегодня на “Укрзализныцю” в ОРДЛО работает 17 тысяч человек, а диспетчеризация осуществляется с подконтрольной Киеву территории.

Отже, ще раз: зброя та припаси  для орків підвозиться залізницею, яку дбайливо підтримують в робочому стані українські залізничники за гроші українців. До речі, я вважаю, що Бальчуна при таких розкладах можна вважати агентом ворога з усіма барвистими наслідками, як то – «без терміну давності». Зрозуміло, що поки що ми нічого цьому поцу зробити не можемо, але давайте просто зафіксуємо це для себе. Для внесення ясності відносно координат – «свій-чужий», і для виходу з шизофренічного стану.
Тобто, в ситуації, коли військові ворожі ешелони будь-яка нормальна воююча держава рвала б в режимі нон-стоп – наша держава галантно забезпечує цим ешелонам комфортне пересування.
Оскільки міни 120 до верховної ради, на жаль, не добивають, то верховну раду це все осколочно-фугасне добро не дуже то й парить. Ну, в крайньому випадку висловлять масово стурбованість.
Тому верховна рада займається високими європейськими темами і пісенним гламуром. А війна під Авдіївкою – то всього лише локальне загострення, як сказав один політолог. А стратегічно у нас все чики-пики: наша економіка на неконтрольованих територіях шурчить і наповнює наш бюджет чесно сплаченими податками. Такий собі офшор. СБУ видає дозволи (97 тис!..) на торгівлю з ОРДЛО, а нацбанк України забезпечує капілярне взаємопроникнення фінансових систем – України і ОРДЛО. Ну, і яка така війна при таких шоколадних розкладах?..
 І от, десь так з тиждень тому, на цю всю тераріумну красу був вчинений замах: група в камуфляжах заблокувала одну залізничну гілку. Було висловлено багато різноманітних версій щодо цієї акції – від «молодці» до «договірняк». Але для мене більш важлива була суть: блокувати гнилу торгівлю з ворогом під час війни з цим ворогом треба.
І от вже пишуть – де про два, а де й про три точки блокування залізниці. Оскільки вся ця інформація мені попадалася з перепостів, то точно визначитися не можу – скільки в дійсності цих блок-постів. Але якщо цей процес таки дійсно піде, то це буде чи не найсильніший реальний удар по структурі ОРДЛО, а також по системі нашої корупції. Тобто, дуже зручне і контрольоване «АТО» може перерости у нормальну війну. А війна від АТО відрізняється тим, що ворога визначає не закон мирного часу, а сама війна по факту.
І от нове повідомлення про реакцію влади, цілком в стилі дежа-вю:
«ПОЛІЦІЯ СТЯГУЄ СИЛИ ДО НОВОГО РЕДУТУ
2 взводи поліції оточили редут на Курдюмівці. Поліціянти у бронежелетах, з автоматами і кулеметами».

І от мені цікаво: всі гендлярі усвідомлюють собі психологічний стан бійців, проти яких вони виставляють поліціянтів «у бронежилетах»?

 А психологічний стан бійців на фронті, якщо менти почнуть місити блокуючих – вони собі уявляють?

А оці поліціянти «у бронежилетах» – вони мають уявлення про звук кулі над головою?

 А взагалі оті владні ідіоти, які вирішили нагрітися на національно-визвольній війні – вони ніколи не задумувалися, що людям, врешті, може й обриднути їхній гендель на крові?
Боюся, що якщо це все буде продовжуватися так і надалі – ніякого поп-корну нам не вистачить.

ОС

03.02.2017

 89897

Поділитися