• Home »
  • Новини »
  • Якщо ми хочемо зберегти незалежність ми маємо вести війну…

Якщо ми хочемо зберегти незалежність ми маємо вести війну…

Волонтер Юрій Касьянов вважає, що Україна може відбутися як незалежна держава, тільки якщо повністю звільниться від зв’язку з Росією, керівництво якої переслідує єдину мету – відновлення Російської імперії.

“Після моєї критики на адресу “топових “кандидатів в президенти, що пропонують, фактично, один і той же рецепт припинення війни – переговори з агресором за посередництва США або країн – підписантів “Будапештського меморандуму “, багато хто мене запитують: а що ви пропонуєте ?. .

Я, як відомо, пропоную війну. Не тому, що я такий кровожерливий, і не тому, що не відправляв в армію і на фронт своїх дітей – як раз відправляв. А тому, що іншого виходу у нас немає, якщо ми хочемо зберегти незалежність України. Тому що мета Росії, як імперії, не «захист російськомовних», не «допомога одноплемінникам”, і навіть не протидія розширенню НАТО на схід. Мета проста – відновлення Російської імперії якщо не в межах 1914 року, то на території колишнього Радянського Союзу точно “, – пише Касьянов.

Російська імперія не може відбутися без України, Києва, Київської Русі, історію якої кремлівські правителі вкрали вже давно. Українські металургійні заводи, ракетобудування, двигунобудування, авіаційна промисловість, чорнозем, вода і енергетика для Криму, людський ресурс “братнього народу “- ласий шматок, що знаходиться на відстані “витягнутої руки “, такий доступний і бажаний. А саме” імперська велич “- це століттями культивовані в російській населенні фетиш, без якого не тільки диктатори, але демократи в Росії обходитися ніяк не можуть.

Тому у нас, як у нації і держави, є вибір тільки між незалежністю і поглинанням. До цього вибору треба підходити усвідомлено. Адже поглинання імперією – це може бути зовсім не боляче, і навіть без війни. Ще кілька років такої погоджувальної політики … уповільнена, всім набридла війна без цілей … потім “переможні” мирні переговори … повзуча інтеграція ракової пухлини “русского мира” в українське суспільство … “дружба навік” .. . російські інвестиції … проросійські політики … – І ось ми вже в складі Російської імперії, нехай навіть при формальному незалежний статус, як Білорусь, наприклад “.

 Україну можуть захистити тільки вільні громадяни, для яких незалежність держави нерозривно пов’язана з особистою незалежністю: “Ось таким незалежним, самостійним громадянам і доводиться робити вибір – змиритися, виїхати, або захищатися. Але і захищатися, захиститися можна лише тоді, коли на чолі держави стоять такі ж незалежні громадяни, а не ставленики транснаціонального капіталу або міжнародної злочинності. Тому питання незалежності України – це перш за все питання влади.

Якщо нова влада відмовиться від  погоджувальної політики, то питання незалежності перейде в сферу мобілізації ресурсів, громадян, військового планування, і стійкості. Дипломатія і економіка тут гратимуть допоміжну роль. Тому що дипломатія потрібна вже після війни…

03.08.2018

Волонтер Юрій Касьянов

147456

 

Поділитися