• Home »
  • Новини »
  • ЯК ГРИЦЕНКО ЛІТАВ ДО ПУТІНА ПОЗДОРОВЛЯТИ ЙОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ…

ЯК ГРИЦЕНКО ЛІТАВ ДО ПУТІНА ПОЗДОРОВЛЯТИ ЙОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ…

         Те , що до Москви на консультації ледве не щодня  Літають лідери  «опозиції» та Медведчук відомо кожному.  Але, що туди літають й наші «патріоти»  це для багатьох може здатися несподіваним…  Хоча   http://una-unso.com/novyny/vyyavlyayetsya-grytsenko-ne-prosto-pryhozhanyn-moskovskogo-patriarhatu.html

Зокрема  вчора ЗМІ з посиланням на хакерів «Underdog The UnLawyers» повідомили про злом пошти кандидата в Президенти України Анатолія Гриценка. Серед іншого там був виявлений авіаквиток сполученням Київ-Москва на 7 жовтня. Хакери «Underdog The UnLawyers» супроводили своє викриття таким коментарем.

«Нам дуже подобається тримати людей в напрузі, адже саме від незнання росте їх відчуття страху і ймовірність того, що незабаром буде здійснена чергова помилка. Іноді такі помилки є фатальними і вирішують весь результат суперечки або конфлікту. Сьогодні як раз про це і про те, як кандидат в Президенти Анатолій Гриценко зібрався в Москву, якраз в день народження Путіна. Цю делікатну історію нам розповів електронний ящик самого ополоника », – написали хакери у себе в Facebook.

         Втім, до сьогоднішнього дня було до кінця не ясно, справжні чи ці авіаквитки або ж фейк. Але встановити справжність таки вдалося. Завдяки функції онлайн-реєстрації та даними, зазначеними в квитку, які на сайті авіаперевізника підтвердили наявність такого пасажира на рейсі…

         І ще раз. Для тих хто не почув. Авіаперевізник підтвердив наявність пасажира Гриценко на рейсі Київ-Москва 7 жовтня цього року  у переддень Дня  Народження  Президента  Росії.

09.10.2018.

http://argumentua.com/novosti/aviaperevozchik-podtverdil-nalichie-passazhira-gritsenko-na-reise-kiev-moskva

maxresdefault

Поділитися