• Home »
  • Новини »
  • ВИЗНАЮТЬ: Крим і Севастополь знаходяться у складі Росії

ВИЗНАЮТЬ: Крим і Севастополь знаходяться у складі Росії

На Всесвітньому жидівському конгресі, який пройшов у США в листопаді цього року, рабин Севастополя  Беня  Вольф був представлений як представник Росії. Про це  повідомив сам Вольф: «Це сама впливова жидівська організація по всьому світу, і я дуже радий, коли вона визнає, що Крим і Севастополь знаходяться у складі Росії. Я впевнений, що за цим і всі інші організації світу прийдуть до цього, і держави також”, – сказав рабин. Він  розповів, що на конгресі він отримав документ, в якому вказано: севастопольський рабин – представник Росії.

hqdefault

Виходячи з цього:  Академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«Ця подія засвідчує надзвичайно ворожу, антиукраїнську суть Всесвітнього єврейського конгресу і його складових (як колективних, так і індивідуальних членів)

Виходячи з цього повідомлення Україні слід здійснити наступні кроки:

Визнати Всесвітній єврейський конгрес забороненою організацією в Україні

Всі єврейські організації і угрупування в Україні, що є членами Всесвітнього єврейського конгресу зняти з державної реєстрації і заборонити їх діяльність

Всіх євреїв-іноземців, членів Всесвітнього єврейського конгресу, визнати «персонами нон-грата» в Україні , занести в базу «Миротворця» і заборонити їм в’їзд в Україну

Всіх євреїв України, які приймали участь в засіданні Всесвітнього єврейського конгресу, на якому було прийняте рішення що Севастополь і Крим – російські ( і не виступили публічно проти такого рішення) – арештувати, як сепаратистів і піддати кримінальному переслідуванню.

Замовчування владою цієї події і бездіяльність української влади в прийнятті вищезгаданих кроків свідчитиме про її солідарність з рішенням ВЄК і зраду України!

Це вже не просто зрадницькі «штучки» поодиноких вальцманів-гройсманів, а масово організована всесвітня єврейська змова проти України… І руйнівні дії єврйської мафії, мафіозного владного кагалу в сфері оборони, економіки, корупції, виведення коштів в офшори її носіїв в Україні, всіх вальцманів-гройсманів-бойків-доп-геп-черновецьких-яценюків, є невід`ємною і системною складовою частиною обширної єврейської змови проти України і її народу!

Українській діаспорі у всіх країнах світу слід висловити своє відношення до ВЄК і його антиукраїнського рішення.»

25.11.2017.

https://eadaily.com/ru/news/2017/11/23/ravvin-sevastopolya-vsemirnyy-evreyskiy-kongress-priznal-krym-chastyu-rossii

hqdefault (2)

Поділитися