• Home »
  • Новини »
  • Вражений запитаннями “чому росте курс долара?”!

Вражений запитаннями “чому росте курс долара?”!

Гройсман заявив, що

не збираєьбся утримувати безробітних.

Наступні –пенсіонери

 

Люди, ви проспали націоналізацію “Приватбанку” покладену вам під подушку на Миколая двома олігархами-“патріотами”!

Нацбанк друкує гривні і віддає їх в обмін на облігації Мінфіну, якими той “оздоровив” Приватбанк. Уже видано Приватбанку 25 мільярдів гривень, якими Порошенко погашає борги Коломойського перед вкладниками. Постановою Кабміну №961 передбачено випуск облігацій (читай – додаткового друкування гривні) на 116,8 мільярда гривень і можливість збільшення цієї суми через 3 місяці!

Всього Приватбанк видав кредитів, не забезпечених заставою (читай – собі, без повернення!), на суму 142,8 мільярда гривень за версією попереднього менеджменту банку, або на 148 мільярдів – за версією Гонтарєвої! Всі учасники цієї афери у своїх заявах наголосили, що націоналізація дружня! Тобто, ніхто не вимагатиме від Коломойського повернення вкрадених у вкладників Приватбанку депозитів!

Платникам податків ця афера уже коштує п’ять річних бюджетів Міністерства оборони воюючої з російським окупантом України. 

Але буде більше! 116,8 мільярда облігацій на 15 років під 10,5 % річних – це 300 мільярдів гривень, які заплатять за цей час платники податків за оборудку двох олігархів! Плюс інфляція, яка невідворотна при друкові 116 мільярдів гривень за такий короткий час!

Я не проти оздоровлення “Приватбанку”! Але справжнє оздоровлення мало розпочатися ув’язненням Коломойського і всіх причетних до розкрадання 142,8 (чи 148) мільярдів кредитів та накладенням арешту не все їхнє майно і активи. 
Це дозволило хоча б частково знизити 300 мільярдний податковий тягар накладений на всіх українців дорогим Президентом Порошенком! “Дорогим” у буквальному розумінні цього слова!

Чи не задорого нам утримувати своїми податками в час війни двох олігархів-“патріотів”, одна із численних оборудок яких коштує платникам податків 5 річних бюджетів воюючої армії, або 4 річних бюджети охорони здоров’я?

12.01.2016

Євген Жовтяк

1-0

Поділитися