ВОНИ НЕ ЛИШЕ ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ НАС ЗЕМЛІ…

 12 червня Окружний адміністративний суд Києва заборонив Київраді подавати на підпис і публікувати рішення щодо перейменування проспекту Ватутіна на проспект Романа Шухевича за позовом громадських організацій “Антифашистська правозахисна ліга” (керівник  – ФУКСМАН  БОРИС ЛЕОНІДОВИЧ , що мешкає в …Німеччині (?!) і яка вважає , що « фашизм, антисемітизм і ксенофобія стали державною політикою в Україні…» Original: https://golospravdy.com/fashizm-antisemitizm-i-ksenofobiya-stali-derzhavnoyu-politikoyu-v-ukraini-antifashistska-pravozaxisna-liga/),  та “Єврейська правозахисна група” (керівник той же ж ФУКСМАН  БОРИС ЛЕОНІДОВИЧ , що мешкає в …Німеччині (?!), та кияни ГРИГОР’ЄВ МАКСИМ ЄХІЛЬОВИЧ,  ІОФФЕ ФАЇНА МАРКІВНА, РОДНЯНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЮХИМОВИЧ) https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40160816/

“Суд не забороняв перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича. Прийнята ухвала не свідчить про те, що суд погодився із позовними вимогами чи вже прийняв рішення їх задовольнити. Це так зване “забезпечення адміністративного позову”, тобто кроки, вжиті судом на час, поки він буде розглядати справу по суті. Тобто тимчасово призупинено процес перейменування, але ані не скасовано його, ані не визнано протиправним”, – пом’якшує ситуацію  Володимир В’ятрович…))

Однак навіть він не розуміє, чому суд вирішив призупинити рішення Київради.

Незрозуміло, яким чином рішення Київради про перейменування однієї з вулиць міста може становити “очевидну небезпеку” порушення прав чи інтересів позивачів – громадських організацій. Прийняття рішення здійснювалося за процедурою, визначеною законом: було проведено громадське обговорення (на якому більшість підтримала перейменування), проект рішення розглядався комісією з питань найменувань та профільними комісіями Київради. За рішення проголосувала більшість депутатів ради”, – зазначив керівник УІНП.

Відтак Володимир В’ятрович очікує, що Київрада, як відповідач у цій справі, опротестує цю ухвалу.

13.06.2017

poroshenko-i-evrei

Поділитися