• Home »
  • Новини »
  • Вашингтон вдруге відмовив Луценку в зустрічах у США і не допустив його на літак

Вашингтон вдруге відмовив Луценку в зустрічах у США і не допустив його на літак

Ще шостого січня цього року, через свої медіа-ресурси я повідомив громадськість України, що США скасували візу генпрокурору України Юрію Луценку, а американські чиновники, з якими мав намір зустрітися Луценко відмовили йому у таких зустрічах.

Трішки преамбули. В грудні минулого року Луценко був запрошений у Вашингтон на Глобальний форум з повернення активів, виведених корупціонерами і фінансовими шахраями з України. Однак Юрій Луценко з невідомих причин проігнорував цей захід. Не було на офіційному відкритті цього важливого форуму і жодного із заступників генпрокурора – ні Дмитра Сторожука, ні Євгена Єніна. З’ясувалось, що у одного із заступників ГПУ була скасована віза до США і його зняли з рейсу Стамбул – Вашингтон. Тому від України у форумі взяли участь лише глава НАБУ Артем Ситник і керівник САП Назар Холодницький. ГПУ предсталяв… посол України в США Валерій Чалий, що виглядало повним носенсом.

Тепер, як стало відомо із вельми поінфомованих джерел, днями у генерального прокурора Юрія Луценка знову зірвалася поїздка в США.

У вівторок, 27 березня Юрій Луценко прямував до Америки, роблячи пересадку в столиці Нідерландів. Однак в Амстердамі главі Генеральної прокуратури (ГПУ) не дозволили сісти в літак до Вашигтону. Мовляв, у нього анульована американська віза

Луценко мав намір вилетіти на переговори з групою американських лобістів, яку організувало для нього посольство України в США. Мета переговорів – просувати в тамтешніх політичних колах своє призначення на пост прем’єр-міністра України.☺️

31.04.2018

Rostyslav Demchuk

3aecd11496d2281575bcc5ce138541af-600x300

Поділитися