• Home »
  • Новини »
  • «В цій країні люди народжені бути двірниками займають посади генералів, академіків, міністрів…»

«В цій країні люди народжені бути двірниками займають посади генералів, академіків, міністрів…»

«…але доки до влади не прийдуть радикали, я навіть сказав би, радикальні націоналісти, нічого не зміниться. Це дасть змогу країні звестися на ноги. Без цього я не очікую серйозних покращень.

 Вважаю, на це потенційно здатні тільки радикальні націоналісти.

Каха Бендукідзе

                Не читав   Петро Олексійович  праць  Нікколо Мак’авеллі… Ой не читав. А дарма.  Не тому  його вчили  на  факультеті  міжнародних відносин Київського Національного Університету, ой не тому.)  Вся  ця  брехня, частково, що  викладалася  там під пильним наглядом  КГБ  дає сьогодні  йому  себе  знати.

         Й барану  зрозуміло,  що вся  ця  справа  з пацанвою  та друзяками  заступника секретаря РНБО розробка  ФСБ.  Причому  вона  не тягне  навіть на  «плівки Мельниченка»…  Кадрова  робота  с персоналом  у державі не ведеться.  На  державній  роботі  в правоохоронних  та силових структурах олухи  без спеціальної освіти , без  навичок, випадкові  люди  усяка шушера  та  шваль. Дебіли….

          У цьому головна  провина Президента, у занепаді роботи з кадрами.  Набирають в апарат чорт його зна  кого. Та  шо  там  казати – державну  оборонну та безпекову  політику  у Верховній  Раді  курує Пашинський!)  Ну  хто такий  Пашинський? Дрібний  торговець  усяким  хламом  на  вулицях Варшави, аферист, пройдоха… А таньки  вважають його «визначним  державним  діячем»!  Лише  тому, що  у нього є яйця. Так, таки є, але  на  державній роботі  до  крутих яєць  ще  й голова потрібна, а її катма.  Не кажу  за  світогляд…

Трагікомедія  ця  ваша  незалежна державність. Це, ще  добре    що  у РФії справи  аналогічні…)

27.02.2018.

maxresdefault

 

Поділитися