• Home »
  • Новини »
  • УКРАЇНСЬКИХ ІСТОРИКІВ У ПОЛЬЩІ ПОСАДЯТЬ ЗА ГРАТИ…

УКРАЇНСЬКИХ ІСТОРИКІВ У ПОЛЬЩІ ПОСАДЯТЬ ЗА ГРАТИ…

Через те, що поляки показали себе повними дикунами українсько-польський форум істориків не зможе працювати в попередньому форматі. Нашим  дослідникам , після прийняття відповідного закону у  Польщі, просто  не можуть гарантувати свободу слова та безпеку

Український інститут національної пам’яті пропонує в подальшому провести з’їзд українсько-польського форуму істориків тільки в Україні в зв’язку з прийняттям в Польщі скандального закону про заборону “бандерської ідеології”. Про це говориться в заявці, опублікованому на сайті установи.

“Український інститут національної пам’яті, який забезпечив функціонування української частини форуму, не бачить можливостей для його продовження в попередньому форматі. Ми не можемо гарантувати збереження свободи слова українським дослідникам на польській території або навіть безпеку їх перебування там. Тому, слідуючи цінностям відкритого діалогу та вільного доступ до джерел, звертаємося до польських колег з пропозицією, про продовження історичних дискусій на території України, де відсутні будь-які обмеження або політичний диктат щодо оцінки минулого “, – говориться в повідомленні.

https://focus.ua/society/390844/

11.02.2018.

1431643569_2

 

Поділитися