Україна! ВБОЛІВАЄМО ЗА ХОРВАТІЮ!!!

Що може один клич однієї людини!

Дуже файно розвивається історія з кличем “Слава Україні” у виконанні колишнього хорватського легіонера київського “Динамо” Домагоя Віди. Якщо до вчора це була тільки історія війни України з Московією, яку розлютив тролінг у прекрасному виконанні хорватів. То тепер нам на допомогу підійшла британська преса… 

У середу збірна Англії гратиме з Хорватією, і так одразу і не скажеш, хто сильніший. Тому британці почали на повному серйозі писати про якісь можливі санкції проти гравця, підхопивши підленьку московську помсту! Ціль зрозуміла – англійцям потрібна дискваліфікація основного захисника на цей матч. А отже будь-що може допомогти. І пішли писати “The Sun”, “Mirror” та інші на про фразу “Слава Україні”, про війну Московії проти України, про ставлення хорватів до сербів, що останніх підтримує завжди Кремль.

Це було вчора зранку, але так вже сталось, що всю їх пресу читають по всьому світу. І кинулися перекладати ці новини німці, іспанці та інші. І от вже про війну з Україною, значення фрази “Слава Україні”, прочитали мільйони європейських жителів та у всіх кутках світу. Такої реклами нас та правди про справжнє обличчя Кремля давно не було.

ФІФА щось там з себе вичавило, але звичайно, що дискваліфікувати гравця за таке було б ще більшим скандалом. І тоді б ще раз газети написали про війну, славу-україні-героям-славу, 10 тисяч загиблих та огидну московську агресію. Тому Віда буде грати, грати ще з більшим запалом. Бо не тільки за Хорватію, бо став знаменитістю!

Слава Україні!

Цей клич вже знає всенький світ!

Перемоги хорватам!

09.07.2018.

Ihor Khodak

imgonline-com-ua-Resize-ClZ2KZ3pFjqbMiH

Поділитися