УКРАЇНА ГОТОВА? В ЧЕРГОВЕ ЗАВЖДИ ГОТОВА!

Какой коридор  россияне предоставили  для выхода наших войск под Иловайском…
Только такой можно предоставить им , для вивода войск , через нашу территорию из Молдовы
Верить им нельзя…пустив их на территорию Украины, мы рискуем потерять южные области, в придачу к Крыму и Донбассу….
Что более реально, чем их уход, а повод они найдут, или спровоцируют..
Пускать их на территорию страны нельзя ни под каким предлогом….
Не следует забывать – мы находимся с ними в состоянии войны  …
Только последние дебилы могут согласиться на подобный вариант.
По чьей бы то ни было просьбе, для такого соседа, как Россия, не признающего международные законы ….

Полковник Александр Крот

 

Україна готова надати коридор для виведення російських військ із невизнаної Придністровської Молдавської республіки (ПМР), щойно РФ розпочне цей процес, заявляє спеціальний представник України з придністровського врегулювання Віктор Крижанівський.

“Наша позиція незмінна – територію ми надамо, ми забезпечимо безперешкодне та безпечне виведення російських військ і боєприпасів із території Придністров’я, щойно Росія почне це робити. Або принаймні – висловить готовність”, – сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

При цьому В.Крижанівський наголосив, що у Росії поки що немає готовності виводити свої війська, “і вони чіплятимуться за все і шукатимуть нові елементи”.

“Буквально вчора російський віце-прем’єр Рогозін написав, що вони цього не робитимуть, тому що це може дестабілізувати ситуацію. У Думі (Держдумі РФ – ІФ) політики говорять, що ситуація в Україні нестабільна і як можна вивозити боєприпаси через таку територію. Це все оповідання для нервовохворих”, – зазначив спецпредставник України з придністровського врегулювання.

У свою чергу посол Молдови в Україні Руслан Болбочан наголосив, що офіційний Кишинів наполягає на виведенні російських військ відповідно до раніше взятих Росією міжнародних зобов’язань.

“У нас викликає заклопотаність проведення військових навчань на території Придністров’я, ми про це говоримо на різних міжнародних майданчиках. За деякими даними, минулого року було близько 300 таких навчань. Це нас насторожує”, – зазначив молдовський дипломат.

Як повідомлялося, 12 квітня прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп заявив про намір домовитися з Києвом про виведення російських військ із Придністров’я через коридор на території України.

http://milnavigator.com.ua/archives/16454

25.04.2018

im578x383-russian_army_blogspot.ru

Поділитися