• Home »
  • Новини »
  • УГОРЦІ ТА РУМУНИ ГОТУЮТЬ В УКРАЇНІ РОБОЧУ СИЛУ ДЛЯ СВОЇХ КРАЇН

УГОРЦІ ТА РУМУНИ ГОТУЮТЬ В УКРАЇНІ РОБОЧУ СИЛУ ДЛЯ СВОЇХ КРАЇН

Угорці  та  румуни  готують собі  коштом українського бюджету робочу силу для своїх країн. Влласна продовжує тікати на Захід.  Поляки спокійні  бо й без того скоро уся українська молодь  буде у Польщі. Благо мова  по-суті однакова…, а наша «жидва  по-новому» після приватизації землі  найме  на роботу китайців.

Виходячи з цього Парламентська асамблея Ради Європи засудила Верховну Раду України за зміни до мовної статті закону про освіту без попередніх консультацій із представниками національних меншин. Бо Європі такі потрібні білі раби  з України… Мусульмани  та африканці, що емігрували до неї  європейців  …  посилають.

На термінових дебатах ПАРЄ ухвалила рішення з рекомендаціями Україні.

За зміни до документу проголосували 82 депутати, проти – 11, 17 утрималися.

Асамблея звернулася до України з проханням врахувати всі без винятку рекомендації Венеціанської комісії.

“Це політичне рішення, яке намагалися протягнути румуни та угорці, щоб консолідувати своїх виборців. Ухвалена резолюція не дуже приємна для нас. Фактично, чекаємо рішення Венеціанської комісії”, – сказав член української делегації в ПАРЄ Борислав Береза.

Він наголосив, що правки спрямовані на те, щоб діти, які в Україні навчатимуться мовою нацменшин, потім емігрували в Румунію та Угорщину.

index_224

 

Поділитися