• Home »
  • Новини »
  • У РЕВИ КРАДУТЬ УСЕ! КРАДУТЬ НАВІТЬ СТАРІ ТРУСИ І ВЗУТТЯ!!!

У РЕВИ КРАДУТЬ УСЕ! КРАДУТЬ НАВІТЬ СТАРІ ТРУСИ І ВЗУТТЯ!!!

Це — Олександр Привалов. Заступник міністра соціальної політики. Там він відповідає за гуманітарну допомогу.
Відповідає так, що на думку слідчих, влаштував масштабну оборудку.

Підлеглі Привалова рік тому надали вантажу з Китаю статус гуманітарної допомоги. А у вантажі були тисячі нових джинсів, кросівок, курток та босоніжок — всього 60 тон. Все це за документами «благодійники» мали передати в інтернати і дитячі будинки Дніпропетровської області. Але. Насправді все продали в Одесі на ринку «7-й кілометр». Діти не отримали нічого. Бюджет теж, тому що ввезений як гуманітарка вантаж не обкладається митом при розмитненні.

Ми з Yevheniia Motorevska (https://www.facebook.com/e.motorevskaya) спитали підлеглих Привалова чому вони визнали явно комерційний вантаж гум.допомогою і звільнили його від сплати мит:

— Там все було в порядку з документами. — каже Олена Чернецька — керівник відділу гум.допомоги Мінсоцполітики.

— Там все взуття в документах було дорослих розмірів — кажу — вас це не збентежило?

— Нууу… — Чернецька опускає очі додолу — у нас тепер знаєте які діти? Акселерати! Прокурори думають, що Чернецька діяла разом з Приваловим та держсекретарем міністерства Іванкевичем в цій оборудці. Але чомусь, після дуже активного початку, провадження прокуратури останнім часом сповільнилось.

— Та хай собі розслідують! — кажуть нам в Мінсоцполітики.

Складається враження, що їх перелякали тільки наші питання.

Чомусь, слабо віриться що прокуратура потягне до суду цього милого чоловіка — Привалова. Який, ну треба ж тобі! Перед тим як потрапити Мінсоцполітики, сам працював в донецькій прокуратурі.

https://news247.com.ua/society/potriben-rozgolos-diti-ne-otrimali-nichogo-tse-oleksandr-privalov-zastupnik-ministra-sotsial-noyi-politiki-tam-vin-vidpovidaye-za-gumanitarnu-dopomogu-vidpovidaye-tak-shho-na-dumku-slidchih-vlashtu.html

Ось тут вся історія: https://www.slidstvo.info/investigations/charity_fraud/ 

03.12.2018.

oleksandr-pryvalov_large

Поділитися