• Home »
  • Новини »
  • У Порошенка хочуть відібрати Roshen, бо він купив його за… 1 гривню!!!

У Порошенка хочуть відібрати Roshen, бо він купив його за… 1 гривню!!!

Настають нові часи і по всій видимості старим олігархам прийшов кінець.

Все те, що було незаконно вкрадено, виведено, награбоване і віджата, в будь-якому випадку буде повернуто Україні у вигляді акцій і облігацій.

Лідер «Соціалістичної партії України» Ілля  Ківа  звернувся до суду про визнання незаконною приватизацію Кондитерської фабрики ім. Карла Маркса (Київської фабрики корпорації Roshen) чинним президентом Петром  Порошенко .

Про це повідомляє прес-служба партії.

Ківа зазначив, що звернувся до суду саме зараз, адже після президентських виборів з’явилася надія на прозоре і належний розгляд позову і можливість повернути вкрадене українського народу.

«Фабрика, яка зараз чомусь називається Roshen і служить одному з бариг, обов’язково буде повернута народу. І це початок повернення всього вкраденого », – підкреслив він.

Як відомо , в 1996 році Кондитерська фабрика ім. Карла Маркса увійшла в корпорацію Roshen, яка належить чинному президенту Петру Порошенко.

Насправді ж фабрика була куплена через фіктивні торги за 1 гривню.

По суті і за Законом це була афера і такі афери не мають терміну давності.

З великою часткою ймовірності у Порошенка можуть відібрати корпорацію Рошен за умови, що його вина в особливо тяжких злочинах проти України буде доведена.

В такому випадку Петро Порошенко сяде з конфіскацією всього майна.

Сьогодні ж НАБУ викликало на допит одного з найближчих поплічників Порошенко Ігоря Кононенко.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) повторно викликало на допит народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Ігоря  Кононенко .

Про це повідомили  Українські новини  з посиланням на джерела у відомстві.

Допит Кононенко має відбутися 25 квітня.

Кононенко підозрюється в особливо тяжких злочинах проти України і українського народу.

Після Майдану Кононенко та члени злочинного угруповання БПП поділили між собою енергетичний ринок країни, після чого ціни на електроенергію в країні виросли в 9 разів!

28.04.2016

https://proua.com.ua/u-poroshenko-hotyat-otobrat-roshen.html?fbclid=IwAR2o_3uJxwcOCD8CGJrc0AAhiaugrvB1A2NIJA3RVcUd6DYzKvSUAn8iP_Q

16864_c7f6aad9ae71227ee8bb88639d174f56_9859

Поділитися