• Home »
  • Новини »
  • ТРЕТЯ СВІТОВА НА ПОРОЗІ. КАЦАПИ, ЗА ПРИКЛАДОМ СИНА ІССААКА, ВЖЕ ПРОБУЮТЬ НАС НА ВОШИВІСТЬ…

ТРЕТЯ СВІТОВА НА ПОРОЗІ. КАЦАПИ, ЗА ПРИКЛАДОМ СИНА ІССААКА, ВЖЕ ПРОБУЮТЬ НАС НА ВОШИВІСТЬ…

Російський бойовий вертоліт безперешкодно пролетів над Україною – прикордонники знову промовчали..  «Не провокувати супротивника!»  Але накази Сталіна  можна тепер зрозуміти… Він  мав намір нападати сам!  Може і Порошенко  має намір атакувати   Російську Фкедерацію!?

Російський бойовий вертоліт з окупованого Росією українського Криму безперешкодно пролетів над “надійно” охороняємою Херсонською областю.

Відео опублікував ще 5 вересня о 15:05 у Facebook Віктор Вишнівецький.

Вертоліт Ка-52 вилетів із анексованого Криму й літав над селищем Павлівка Херсонської області. Від нього до окупованого півострова – 10 км.

Вишнівецький додав, що вертоліт-агресор збройних сил Росії не збили. Більше того, прикордонники і військові навіть скрили цей факт і не надали події розголосу.

Ка-52 (Hokum B за класифікацією НАТО, також відомий як «Алігатор») — російський бойовий вертоліт, командирська машина армійської авіації, здійснює розвідку місцевості, цілевказівки і координацію дій групи бойових вертольотів. Машина здатна вражати броньовану і неброньовану техніку, живу силу і повітряні цілі на полі бою. Є продовженням розвитку моделі Ка-50 «Чорна акула».

http://milnavigator.com.ua/відео-російський-бойовий-вертоліт-бе/

12.09.2017. 14.35.

88445_650x410

Поділитися