• Home »
  • Новини »
  • Трамп про Порошенко: “Я його дістану з під землі. Він у мене сяде надовго… “

Трамп про Порошенко: “Я його дістану з під землі. Він у мене сяде надовго… “

Президент Америки Дональд Трамп Фактично публічно заявив, що президента України Петра Порошенка і його компанію очікує тюремне ув’язнення. У повідомленні сказано, що протягом п’яти років Порошенко і його командою було скоєно стільки злочинів, що на нього чекає як мінімум 350 років тюремного ув’язнення і це тільки за втручання у вибори президента Америки. А в Українській державі: за корупцію, розграбування країни знаходиться в стадії війни, недбалість – йому загрожує довічне.

Київ звинувачується у співпраці в екс-держсекретарем Хілларі Клінтон, а саме в розголошенні даних проти політтехнолога Пола Манафорта. Український слід впритул розслідується генеральним прокурором США Вільямом Барром.

Трамп озвучив, що йому дуже цікава інформація яка може бути сполучною ланкою між передвиборчим штабом Клінтон і українськими політиками. Президент США зазначив, що готовий зустрітися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським, після його інавгурації. Трамп привітав в телефонному режимі нового главу держави з перемогою на виборах.

0 29.04.19 17:07

https://jizn.info/tramp-o-poroshenko-ja-ego-dostanu-iz-pod-zemli-on-u-menja-sjadet-nadolgo/?fbclid=IwAR02IsvqrIjvAa_kuWfeMFVEiUcczOz1eHw3bAlkvywI2Kv4evsffjneCLU

5babc0ce90b47-screenshot-13_1200

 

Поділитися