ТРАДИЦІЙНО НА ДВОХ СТІЛЬЦЯХ…

Як вже повідомлялося: «На Всесвітньому жидівському конгресі, який пройшов у США в листопаді цього року, рабин Севастополя  Беня  Вольф був представлений як представник Росії. Про це  повідомив сам Вольф: «Це сама впливова жидівська організація по всьому світу, і я дуже радий, коли вона визнає, що Крим і Севастополь знаходяться у складі Росії. Я впевнений, що за цим і всі інші організації світу прийдуть до цього, і держави також”, – сказав рабин. Він  розповів, що на конгресі він отримав документ, в якому вказано: севастопольський рабин – представник Росії.».

http://una-unso.com/novyny/vyznayut-krym-i-sevastopol-znahodyatsya-u-skladi-rosiyi.html

З цього вийшов такий собі міжнародний скандал, бо всі цивілізовані держави світу  не визнають приналежності Криму   до Росії, а  ВЖК дотично виявляється визнав, видавши рабину Вольфу  відповідні документи… І це зрозуміло  – «шефа» рабина Вольфа  – Берла Лазара почали називати «рабином Путіна»давно. Саме Лазар супроводжував Путіна до Західної стіни Єрусалима. У 2013 році в Москві Хабад, при фінансовій підтримці Абрамовича, відкрив музей толерантності вартістю 50 мільйонів доларів. ФСБ навіть відкрила для музею документи зі своїх архівів! У 2014 році Лазар був єдиним єврейським лідером, присутнім на урочистому оголошенні Путіним анексії Криму. «Боротьба з урядом – це не єврейський шлях», – сказав тоді Лазар у 2015 році, підкреслюючи цим свою лояльність режиму існуючому сьогодні на РФ.

Ця причина відома давно і всім.  Здавалось  би, що  тут город городити? Треба вибачитися , посипати голову попелом   і сказати, що так більше ніколи не будуть робити.

Але жиди  не були б жидами, якби зробили  саме так, як вони вимагають  робити відносно  себе усьому  Світу… 🙂

 Замість цього, вони висувають власну інтерпретацію подій  у яких їх ніхто не звинувачує, подають це як брехню  і звинувачує у цій брехні  ЗМІ…  Класична  ХУЦПА! 🙂

Але сам факт  надання  рабину Вольфу  відповідних документів  вони заперечити  не можуть. Бо це було б очевидною  брехнею! Просто цю  подію  вони подають як нічого не варту  дрібницю…  🙂 Та й взагалі… виявляється – вони  це  не вони!))

«Навчайтеся чужому…», – вчив Кобзар… Ось як це робиться  в оригіналі:

У низці російських ЗМІ, в тому числі і в ефірі телевізійних каналів, була поширена фейкова новина про те, що нібито «Всесвітній єврейський конгрес ХаБаД Любавич прийняв офіційне рішення про статус Криму» і про те, що нібито ця інформація була оприлюднена на Форумі посланників.

У зв’язку з цим керівники єврейських громад України, колишні делегатами конференції посланників на «Кінус Шлухім 5778», зробили наступну заяву, яку підписали Голова Ради Федерації Єврейських Громад України рабин Меїр Стамблер, Головний рабин Дніпра і регіону, Шмуель Камінецький»:

«На Форумі посланників питання статусів територій і інші політичні питання взагалі не розглядалися. Форум присвячений виключно питанням розвитку єврейського життя, общинного будівництва, поширення ідей духовності, соціальної відповідальності та освітніх питань.

Більш того, штаб-квартира Хабад, вище керівництво Світового Любавічеського Руху офіційно повідомили нас, що ніякого обговорення питань Криму з рабином Севастополя Біньяміном Вольфом ніхто не проводив, і не має наміру.

Питання того, як рабин Б. Вольф зареєструвався для участі в Форумі, і який бедж йому видали відповідно до його заявки – питання технічне і не є відображенням ніякої офіційної позиції Форуму та керівництва ХаБаД-Любавич.

Позиція, висловлена рабином Біньяміном Вольфом низці медіа, є його приватною позицією і не відображає точку зору Світового Любавічеського Руху.

Ми хотіли б відзначити, що для нас, як для посланників Ребе, головним є не декларативні заяви, а реальна допомога і сприяння євреям в забезпеченні їх духовних потреб і можливості вести єврейський спосіб життя.

Ми хочемо ще раз підкреслити, що Форум посланників є конференцією релігійних і громадських лідерів, перш за все з духовних питань, а не політичним заходом, і ніяк не пов’язаний з існуючою організацією «Всесвітній єврейський конгрес».

Джерело: http://pravpost.org.ua/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8/

27.11.2017.

������� ������� ������� ������������ �� ������� �����28 �� ������ ��/ ���

������� ������� ������� ������������ �� ������� �����28 �� ������ ��/ ���

Поділитися