• Home »
  • Новини »
  • The Times: Британські судді очолять новий суд у Казахстані

The Times: Британські судді очолять новий суд у Казахстані

Всі бачили як Трамп спілкувався з лідером  Казахстану?  Та , що там Казахсан… Трамп віддає перевагу лідеру  Руанди перед нашими «жидами по-новому»… http://una-unso.com/politika/tramp-viddaye-perevagu-ruandi-nad-ukrayinoyu-chomu.html

А все чому?

Один з провідних діячів британського правосуддя, колишній лорд – головний суддя Вульф призначений на посаду головного судді нового комерційного суду в Казахстані.

Як зазначається, разом з Вульфом там працюватимуть ще вісім відомих суддів і авторитетних адвокатів з Великобританії ..

Суд в Казахстані відкривається в рамках програми модернізації за участю Міжнародного фінансового центру “Астана” з тим, щоб перетворити його в провідний фінансовий хаб в Центральній Азії. Аналогічні суди вже створені в Сінгапурі, Гонконгу, Дубаї, Абу-Дабі та Катарі.

“Це перший суд такого роду в Євразії, – сказав лорд Вульф. – У Казахстану величезна кордон з Китаєм і Росією, а Китай будує новий шовковий шлях, який пройде прямо через територію цієї країни. З цих причин суд може досягти високих результатів”.

Як повідомляється в статті, всі судді будуть з Британії, і в суді будуть використовуватися закони Міжнародного фінансового центру “Астана”, які по суті справи є загальним англійським правом.

Суд відкрився в січні, проте на початковому етапі головна увага в роботі буде приділятися підготовці місцевих суддів і адвокатів. Це буде суд першого рівня і апеляційний суд, в якому лорд Вулф засідатиме періодично. Буде також прискорена процедура розгляду дрібних позовів. У суді розглядатимуться стандартні комерційні та контрактні суперечки. Також буде створено новий Міжнародний арбітражний центр, і його першим головою стане королівський адвокат Барбара Дохманн (Barbara Dohmann).

За словами Вульфа, поки в новому суді слухатиметься лише невелика частина тих справ, які зазвичай розглядаються в Лондоні. “Але це ні в якій мірі не применшує гідність нашого комерційного суду, навпаки, його роль підвищується, так як він працює в тій частині світу, де ця традиція відсутня”, – упевнений він.

Вулф додає: “Президент виявив далекоглядність, створивши цей фінансовий центр. Він хоче, щоб світ побачив, як загальне англійське право діє в його країні, а не тільки в столиці. Воно в майбутні роки буде поширюватися по всьому суспільству, подаючи приклад того, як слід вести бізнес і відправляти правосуддя “.

Дипломатичні вигоди від такого кроку, як мовиться в статті, цілком зрозумілі. У Міжнародного фінансового центру “Астана” буде набагато більше шансів на успіх, якщо інвестори зрозуміють, що там існує безпечне середовище і є суд, який дотримується верховенства права.
https://censor.net.ua/news/3048673/britanskie_sudi_vozglavyat_novyyi_sud_v_kazahstane_the_times

05.02.2018.

pic_1fe83783e96968ff5ba57f1f45204c75

 

Поділитися