• Home »
  • Новини »
  • ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ: у Дніпропетровську народний депутат публічно закликав: «пора с евреями прощаться», або про те, як Допкін із Кернесом християнами стали…

ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ: у Дніпропетровську народний депутат публічно закликав: «пора с евреями прощаться», або про те, як Допкін із Кернесом християнами стали…

А кто до этого возглавлял регион? При ком зародились антиеврейские течения?
– Тут все просто. Ростки антисемитизма посеял Михаил Маркович Добкин, будучи в течение четырех лет мэром Харькова до Кернеса. Затем он 4 года доводил их до кондиции на посту губернатора. Глубокая ненависть к евреям на бытовом уровне проявилась в 2014 г., когда на выборах президента Добкин показал в области второй результат. Именно у нас находится единственный округ, где Порошенко проиграл. Представляете, какой ужас?

http://una-unso.com/politika/ukrayinskyj-antysemityzm-2.html

 

Депутат міської ради Дніпра Сергій Суханов опинився в центрі скандалу, публічно закликавши українців до «визвольного руху» проти євреїв.

Конфлікт почався з того, що Суханов посварився в Facebook з представником єврейської громади міста Дмитром Смілянський. Cмолянскій пообіцяв поставити депутата «на коліна перед синагогою». У відповідь Суханов зажадав вибачень в ультимативній формі, погрожуючи в іншому випадку: «Нагадаю, що ви, с..кі, всю країну на коліна в синагозі вже поставили. Гройсман, Вальцмани, Яценюки і т.д. Один день на публічні вибачення! Далі виходжу з партії і піднімаю всіх, хто втомився стояти на колінах в синагозі в своїй країні! », – написав Суханов. Пізніше в коментарях він додав, що українцям треба починати визвольний рух, так як «пора з євреями прощатися».

Далі все було за Булгаковим…  Суханов видалив своє повідомлення і приніс вибачення представникам єврейського народу за  емоційний пост».

Втім, незважаючи на вибачення, багато представників єврейської громади Дніпра засудили Суханова і зажадали притягнути його до кримінальної відповідальності. «Я не приймаю його вибачення як єврей і не можу дозволити залишитися йому безкарним як депутат, якого обрав народ України, права і свободи якої зобов’язаний захищати», – заявив депутат Дніпровської міськради Ашер Йозеф Черкаський.

Відносно Суханова подано заяву в поліцію за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Депутати п’яти фракцій Дніпровського міськради зажадали позбавити депутатського мандата і засудити поки ще колегу-антисеміта.

http://isroe.co.il/ukrainskij-deputat-prizval-k-evrejskim-pogromam/

http://www.7kanal.co.il/News/News.aspx/199487

25.02.2018

         РS.  Після цього випадку Допкін  із Кернесом  вирішили терміново  охреститися та  створити свою християнську партію! Щоб , значить, не побили…  Новінський обіцям табло підкинути на таку святу справу!

Більше того , скажу я вам,   Допкін , кажуть, одягнув на себе  шати попа  московського патріархату  і цілий день у такому вигляді ходив по Харкову!

931af75-dobkin-easter

Поділитися