ТЕРЕЩЕНКО ПРО ГОЛОДОМОР…

В одному зі своїх інтерв’ю нащадок українських меценатів кандидат в Президенти України  –  Міщель Терещенко сказав, що коли він вивчав історію голодомору в Україні, то звернув увагу на дуже показовий факт. Виявляється, голодомору не було в тих селах, де місцеві жителі не погодилися добровільно виконувати явно абсурдне розпорядження більшовицького уряду про здачу селянами зібраного врожаю. У деяких селах місцеві жителі просто вбивали тих, хто на підставі якоїсь державної писульки прийшов позбавити їх продовольства. Звинувачувати їх у цьому важко. Тому що, згідно природного права (а іншого й не буває), вони, захищаючи своє життя і майно, вбивали грабіжників і вбивць.

А ось ті села, які вважали, що вони зобов’язані виконувати будь-які забаганки того, хто назве себе їх начальником, тих жахіття голодомору торкнулися у повній мірі. Але ж все, що було потрібно, щоб цього не сталося, це багатолюдному селу дати відсіч не більше ніж десятку рекетирів! Однак у рекетирів був з собою папірець з якоюсь печаткою і з чиїмось підписом. Цей папірець і розпорядився життям людей.

Це ще один доказ того, що сила державної тиранії — це сила неіснуючого у реальності монстра. Який існує тільки у наших головах і живиться виключно нашою вірою в його існування, в його безмежну могутність та мудрість.

11.10.2018.

Michael Chernyshev

a19a7f552d1d5b49aeb30bca65e20cf9

 

Поділитися