• Home »
  • Новини »
  • СТРАСТІ ХРИСТОВІ: Порошенко посвятив вербу у московського попа, який відкривав церкву в «ДНР»…

СТРАСТІ ХРИСТОВІ: Порошенко посвятив вербу у московського попа, який відкривав церкву в «ДНР»…

Храм, який  відвідав Порошенко, належить до УПЦ Московського патріархату

У Вербну неділю Президент України Петро Порошенко помолився за мир в Україні у маріупольському Соборі Архистратига Михаїла, який належить Українській православній церкві Московського патріархату. Службу Божу та освячення верби там проводив протоієрей Олексій Устименко, який у лютому 2017 року освячував Троїцький собор у підконтрольному російським найманцям Донецьку.

1 квітня Адміністрація Президента повідомила, що Порошенко розпочав робочу поїздку до Донецької області з відвідування Собору Архистратига Михаїла в Маріуполі.

«Президент України взяв участь у cлужбі Божій та освяченні гілок верби. Глава держави помолився за мир в Україні та поспілкувався з вірянами. Президент зазначив, що з першого дня свого президентства робив, робить і буде робити все для того, щоб на українську землю прийшов мир», – ідеться у повідомленні.

Храм, який сьогодні відвідав Порошенко, належить до УПЦ Московського патріархату. Водночас на світлинах, оприлюднених АП, помітно, що службу Божу проводив протоієрей Олексій Устименко.

5 лютого 2017 року Олексій Устименко взяв участь в освяченні Троїцького собору у підконтрольному російським бойовикам Донецьку. Відповідна інформація міститься на офіційній сторінці «Михайловского благочинния» та на сайті Донецької єпархії УПЦ (МП).

http://www.president.gov.ua/news/u-verbnu-nedilyu-prezident-u-mariupoli-molivsya-za-mir-v-ukr-46706

http://politicua.com/politika/19187-poroshenko-posvyaty-v-verbu-u-moskovs-kogo-popa-yaky-j-vidkry-vav-tserkvu-v-dnr-foto.html

29695270_1241156129352110_1138344765319258804_n

Поділитися