• Home »
  • Новини »
  • СТІЛЬКИ ПОДІЙ, СТІЛЬКИ ПОДІЙ, ЩО НЕ БАЧИМО ГОЛОВНОЇ!

СТІЛЬКИ ПОДІЙ, СТІЛЬКИ ПОДІЙ, ЩО НЕ БАЧИМО ГОЛОВНОЇ!

Всі політики, всі ЗМІ України як води набрали до роту  з приводу головної події в житті України і не лише її… Тишком-нишком міланський банк Rothschild (завдяки  прозорій як скло ProZorro) виграв тендер на надання «Нафтогаз» послуги з децентралізації (читайте – розпродаж оптом і в роздріб).  Тепер уся газотранспортна діяльність і пошук партнерів для управління українською ГТСА (нашим національним  надбання – трубою) слідом за Рошеном… переходить у руки Ротшильдів!

Як відомо – в Україні хозяйнують виключно українці. Певно Ротшильд слідом за Міхо та грузинами також отримає українське громадянство.) І ніхто його цього громадянства вже не позбавить…

Тепер, треба так розуміти, кожен запросто зможе звернутися в будь-яке відділення банку Rothschild – хоч в Крижополі, хоч в Парижі і … зайнятися газотранспортної діяльністю!

Отримати шматочок трубопроводу від Бердичева і до Єлисейських полів ! І банк Rothschild допоможе стражденним українцям. А куди вони ці Ротшильди подінуться, якщо з кишені українців їм заплатять 98 мільйонів гривень! Саме така сума  стоїть у  договірі між нашим українцем  Гройсманом та його товаришами із банку Rothschild.

За 98 млн. гривень  банк буде стежити, щоб ніякі ворожі руки не тягнулися до нашої труби. Ну, тим хто не вірить у наше світле майбутнє під патронатом гройсманів-ротшильдів у майбутньому, або у кого борг по комуналці висить, або особа не зовсім  політично «український» вираз обличчя має має – тому, звичайно, відмовлять.

А так – приходь народ і володій своїм надбанням! Це і буде називатися «пошук партнерів» і ефективний менеджмент в інтересах простих людей. Щось на кшталт нещодавно прийнятої медреформи. А що не так, не по-нашому – прийдуть американці і враз все  повибивають із  цих Ротшильдів!

01.11.2017.

shofari

Поділитися