• Home »
  • Новини »
  • СТАЛО ВІДОМО ХТО СТОЇТЬ ЗА ПОДІЯМИ В ОДЕСІ 2 ТРАВНЯ і НЕ ЛИШЕ…

СТАЛО ВІДОМО ХТО СТОЇТЬ ЗА ПОДІЯМИ В ОДЕСІ 2 ТРАВНЯ і НЕ ЛИШЕ…

У МОСКВІ   відбувається  «громадянська « війна мідж ГРУ та ФСБ.   Внаслідок неї в мережу  попала інформація  про  найближчого «любого друга» Ющенка – офіцера ГРУ  Рибачука, який до недавнього часу  вважався  українським політиком  і от   нова інформація…

У  Кремлі «злили», хто стоїть за Одеській трагедією 2 травня!

За заворушеннями в Одесі, що трапилися 2 травня 2014 року, стоїть їх організатор  співробітник Адміністрації президента РФ Инал Ардзінба.  Саме він організував загибель десятків українців.

Цю резонансну інформацію про заворушення 2 травня в Одесі «злив» впливовий кремлівський telegram-канал «Незигарь».

В ході заворушень в Одесі 2 травня 2014 року загинули аж 48 чоловік, кілька сотень отримали поранення. Кремль і російська пропаганда використовували цю трагедію для інформаційної атаки України. Однак пряма причетність Москви до тих подій вже підтверджується навіть прокремлівськими ресурсами.

За даними «Незигаря», організував кровопролитні зіткнення людина з Абхазького клану Инал Ардзінба, який сьогодні  є головою Ради у справах молоді при патріархові РПЦ Кирила Гундяєва.

З 2014 по 2018 рік це він був співробітником «куратора» терористичних «Л / ДНР» в Кремлі Владислава Суркова.

«З 2014 року займається питаннями взаємодії з Україною і « ЛДНР ». Був куратором Комітету громадської підтримки жителів південного сходу України. Курирував проект відділення Бессарабії від Одеської області », – розповів telegram-канал, уточнивши, що з останнім Ардзінба провалився.

 «Ардзінба був названий одним з організаторів одеських заворушень в 2014 році, які повинні були привести до відділення цього регіону від України», – повідомив ресурс.

  І це  ще не все! Представник абхазького клану покинув команду Суркова в нинішньому році в результаті конфлікту з ним. Його перекинули на  допомогу у  вирішенні «українського питанн» до Кирила і РПЦ.  Як бачимо  товариш  діяч  широкого профілю…

https://begemot.media/news/abhazskij-podopechnyj-surkova-v-kremle-slili-kto-stoit-za-odesskoj-tragediej-2-maya/?fbclid=IwAR2_klCIAucDcrYXxjiVuDtPhXYoltPNBwwcR7yE5M1XYAOdB6ecDGMjuPw

23.11.2018.

tlsdn2ruqj8h6hurul2mkdvkp

Поділитися