• Home »
  • Новини »
  • США ЗІБРАЛИСЯ СИЛОЮ ВИЗВОЛЯТИ КЕРЧЕНСЬКУ ПРОТОКУ: «ЦЕ МАЄ ПОБАЧИТИ ПУТІН»…

США ЗІБРАЛИСЯ СИЛОЮ ВИЗВОЛЯТИ КЕРЧЕНСЬКУ ПРОТОКУ: «ЦЕ МАЄ ПОБАЧИТИ ПУТІН»…

Керченську протоку США хочуть звільнити для навігації… З відповідною пропозицією виступив Сенат Сполучених Штатів. Відзначається, що майже половина сенаторів закликали лідера Білого дому Дональда Трампа до реалізації «жорстокої операції» по звільненню Керченської протоки.

Автори відповідної резолюції, яку підписали 39 членів Сенату, вважають, що вона є необхідною відповіддю на дії Кремля по відношенню до України в Керченській протоці 25 листопада, коли були захоплені три українських судна з екіпажами. Варто відзначити, що резолюцію-звернення до Дональду Трампу підготували глава комітету з нацбезпеки, республіканець Рон Джонсон і партійний організатор демократів в сенаті Річард Дурбін. Джонсон також очолює підкомітет сенату з безпеки в Європі.

«США і наші союзники повинні негайно відреагувати на військову агресію Росії в Керченській протоці сильним і рішучим кроком. Проведення міжнародної морської операції зі свободи навігації має забезпечити безпечний прохід з Чорного моря в Азовське ». Саме таку відповідь повинен побачити Володимир Путін », – заявив Джонсон, представляючи резолюцію.

Сенатори, закликавши Дональда Трампа до проведення силової операції з союзниками в Керченській протоці, впевнені, що резолюція повинна продемонструвати «підтримку міжнародно визнаних кордонів, двосторонніх угод» і забезпечити безпечний прохід суден через Керченську протоку і Азовське море.

Крім цього, в Сенаті вважають, що такий крок «дасть відсіч територіальним претензіям Росії»

01.01.2019

https://www.youtube.com/watch?v=wZSSKWXo4OQ

1538033935_sa

 

Поділитися