• Home »
  • Новини »
  • Спецпредставник США Волкер з питань України прокоментував ситуацію із Саакашвілі

Спецпредставник США Волкер з питань України прокоментував ситуацію із Саакашвілі

Відеозапис, де Волкер відповідає на запитання кореспондента, розміщений на сторінці Саакашвілі в Фейсбуці. Де записувалося інтерв’ю, не вказується.

«Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенко слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією» — каже Волкер.

Наче нічого, звичайна  нудна дипломатична промова… Виникає запитання:  чого це раптом Міхо розмістив  це мило  у ФБ?

А от чому…

Найбільш важливо для розуміння Волкера це … знати  англійську мову  та бути… американцем.)) Такі слова, тон, манера вислову в Америці  можливі лише по відношенню  тільки до звільнених, посаджених або мертвих лузерів.  І це  не просто дивно!

У політиків  в Америці є такі особливі інтонації і звороти якими вони висловлюють крайнє презирство до  нерозумних людей, яким не має виправдання та місця у соціумі.

Зокрема , Волкер прямим текстом сказав що замість того щоб влаштовувати “драми” українським урядовцям http://una-unso.com/korysno-znaty/russko-evrejskaya-narodnost.html  слід було зайнятися жахливою корупцією, зруйнованою економікою та  багатьма-багатьма-багатьма іншими “issues”. Слово «issues» в цьому контексті перекладається як провал або проблеми з головою (крайнє долбо…бство). Людина який  таке кричать на вулиці або б’є себе палицею по голові, або… – “has issues”. Факт розбиття або поломки обладнання по дурі називають “issue”. Тобто issue – це проблема викликана дебілізмом, ідіотизмом і крайньої тупістю.

Якщо раніше американці говорили про  наших урядовців як клоунів в кулуарах, то тепер говорять відкрито. Одним словом їм винесли остаточний вирок…

Про Мішку Волкнер сказав щоб його залишили у спокої та дали йому можливість розбиратися в судах. Мішка  так зрадів, що відразу  це розмістив  у ФБ…))) До речі, по українським мудрим законам, прийнятим аби не дратувати кацапню, за перехід кордону максимальне порушення це штраф (на знаю як щодо порушень Конституції на які пішов вірменин з Азербайджану… ).

13.09.2017.

csm_Bild_14_MD419947_a_7af7647e6c

Поділитися