• Home »
  • Новини »
  • ЩО «УКРАЇНСЬКА» ВЛАДА «по-новому» ПОСТАЧАЄ АРМІЙСЬКІМ КОРПУСАМ “ЛДНР” аби вбивати УКРАЇНЦІВ

ЩО «УКРАЇНСЬКА» ВЛАДА «по-новому» ПОСТАЧАЄ АРМІЙСЬКІМ КОРПУСАМ “ЛДНР” аби вбивати УКРАЇНЦІВ

Торгівля з тимчасово окупованими територіями з 2014 року викликала обурення у населення України. У період, починаючи з 2014 року, було багато спроб припинити цю торгівлю. Але тільки з 2015 року влада України стала звертати увагу на це питання. Результатом розгляду стало прийняття СБУ наказу № 415 від 12.06.2015 та постанови КМУ № 1035 від 16.12.2015 року.

Важливо зауважити, що в зазначеній постанові ведеться мова про заборону на період тимчасової окупації поставок товарів (робіт, послуг) у всіх митних режимах з тимчасово окупованими територіями на територію України і навпаки. Заборона не поширюється на провезення в обидві сторони особистих речей, соціально значущих продуктів харчування. Заборона не поширюється також на поставки в Україну електроенергії, предметів першої необхідності і товарів стратегічного значення. Розробка порядку перетину лінії розмежування зазначеної номенклатури товарів покладено на відповідні органи (СБУ).

Фактично, на СБУ були покладені функції дозвільної системи для перетину лінії зіткнення. Але головна функція – визначення стратегічної важливості товару для України. По факту на кожну партію товару, що перевозиться, видається дозвіл, який відображається на офіційному сайті СБУ після реєстрації.

На кінець грудня 2016 року було видано понад шістдесят п’ять тисяч дозволів на оптові поставки з України в тимчасово окуповані території і понад тридцять дві тисячі дозволів на поставки у зворотному напрямку. Згідно вищезазначеної постанови КМУ, всі ці товари повинні мати стратегічне значення для України. Провівши експрес-аналіз виданої кількості дозволів на поставки з України на тимчасово окуповані території можна зробити висновки, що для деяких кіл України стратегічно важливо підтримувати обороноздатність незаконних збройних формувань та економічну стабільність роботи підприємств на тимчасово окупованих територіях.

Україна поставляє товари, які безпосередньо зміцнюють боєздатність колабораціоністів і сприяють розвитку їх економіки. Ось неповний перелік товарів, що поставляється окупантам:

леговані сталі;

руди;

шлак;

торф;

кокс;

вугілля;

бітум;

мінерали;

полімери;

дорогоцінні метали;

детонатори і шнури;

машини та механізми спеціального призначення;

деревина;

різні метали і металеві конструкції;

всі види двигунів, в тому числі і дизельні;

різні електрогенератори;

насоси;

труби;

гума різних сортів;

запчастини до автомобілів,

локомотивів,

верстатів;

вироби з міді;

фітинги;

велика кількість видів дроту;

троси;

промислова хімія;

добрива;

антифризи;

присадки;

масла різних марок;

цемент;

вогнетривку цеглу та інші вогнетриви;

різні прилади і так далі.

Крім усього цього Україна постачає окупантам так само

корми для тварин,

одяг,

хутра і шкіру,

тканини і текстильні вироби,

взуття і

навіть квіти.

З окупованій же територій до нас йде сіль, цегла, вироби з цементу та інші різні будівельні матеріали, включаючи пісок, мармур. Постачають до нас так само сланець, сірку, графіт і, звичайно ж, вугілля.

На кого працює  СБУ ? Як продаж цієї продукції став настільки стратегічно важливим для України, що виправдовує торгівлю нею з сепаратистами, надаючи їм підтримку?

Найчастіше організації, що перевозять вантаж, вдаються до наступного трюку: підприємство реєструє юридична адреса по іншу сторону лінії розмежування. Таким чином процес перетину лінії розмежування стає внутрішніми перевезеннями самого підприємства, а не торгівлею. Обмеження не діють.

https://www.facebook.com/shtab.blokady/posts/1776327256026421:0

09.01.2016

7b182e8dca92502fb549d6e962db0b24

 

Поділитися