• Home »
  • Заяви УНА-УНСО »
  • Заява УНА-УНСО з приводу «націоналізації» Порошенком власності Коломойського

Заява УНА-УНСО з приводу «націоналізації» Порошенком власності Коломойського

ЧОГО  ЧЕКАТИ  ВІД  НАЦІОНАЛІЗАЦІЇ  ПРИВАТУ  УКРАЇНЦЯМ?

Держава «націоналізує»  банк із зобовязаннями понад 100 млрд. гривень. Більшість приміщень в оренді. Ліквідне майно значно менше ніж борги. Держава буде зобовязана вливати в державний Приватбанк мільярди гривень щомісяця, а значить друкувати не забезпечені гроши. . Це тиск на гривню.
При націоналізації Привату не уникнути паніки. 5-10% в перший місяць знімуть свої кошти і конвертують їх. . Це тиск на гривню.
Для державного Приватбанку не має потреби в такій кількості відділень. Відділення будуть скорочуватися, працівники будуть звільнятися.

Державний Приватбанк буде більш лояльний до своїх боржників. Борги будуть зростати, що потребуватимє  вливання нових коштів.
Ставки за депозитами в державних банках менше ніж ставки за депозитами в Приватбанку. Ставки будуть знижуватися, вкладники будуть забирати свої кошти і конвертувати. Це тиск на гривню.
Приватбанк через свою систему платежів контролює більше 50% чорних платежів за товар. Держава контролюючи Приватбанк буде перешкоджати таким платежам, змушуючи підприємців вийти з тіні. Це тиск на малий та середній бізнес.
Ставки Приватбанку в валюті зменшаться значно більше ніж гривневі. Валютні вкладники Приватбанку будуть намагатися зняти свої кошти, що призведе до додаткової потреби держави у валюті.
Валютні борги Приватбанку бере на себе держава. Зростатиме потреба у валюті.
Зі зміною ставки ФРС США зменшується можливість залучати додаткові валютні надходження для потреб Приватбанку.
Невизначена дата нового траншу МВФ змусить експортерів притримувати валюту. Це тиск на гривню.

19.12.2016

Голова Виконкому  УНА-УНСО                                          Олександр Коваленко

Головний Командир УНСО                                                             Юрій Долженко

63267c57ef7d54caadfde58e64e9b3bc1426954241

 

Поділитися