• Home »
  • Новини »
  • Савченко з сестрою поїхала до Москви отримати консультації у своїх кураторів з приводу блокади Донбасу та роковин «Небесної сотні»

Савченко з сестрою поїхала до Москви отримати консультації у своїх кураторів з приводу блокади Донбасу та роковин «Небесної сотні»

Надія Савченко з сестрою 14 лютого з Борисполя полетіла до Мінська, а там транзитом до Москви. Про це повідомив Роман Безсмертний, посилаючись на свої джерела. Що Савченко знову робила в Москві – вона не розповідає, більш того, вона навіть про це не повідомила широку громадськість та своїх прихильників…

Минулого разу Савченко їздила в Москву, нібито щоб підтримати наших “політв’язнів”, але ці політв’язні відразу заявили, що Надію вони бачити на суді не бажають,  бо вона приїхала виключно для свого піару. Савченко тоді відвозив до Москви адвокат Ілля Новіков. Інший колишній адвокат Надії Марк Фейгін заявив, що Ілля Новіков  працює в інтересах Кремля.

Потім  Савченко поїхала на зустріч з терористами і маріонетками ОРДЛО. Ту зустріч і доставку Надії в пункт призначення організовував помічник кума Путіна Віктора Медведчука – Володимир Рубан, якого сестри Савченко називають своїм другом і соратником.

У грудні 2016 року ФСБ вирішили попіарити Надію Савченко, зробивши міф, що завдяки її зустрічі з терористами, вони вирішили звільнити з полону в Донецьку двох жінок. Захарченко навіть не був у курсі обміну, адже рішення приймала Москва. Про це розповіла помічниця Захарченко, що ми змогли почути з прослушки СБУ… Усвідомивши свій прокол, Кремль скасував операцію з піару тих жінок.

Вчора Савченко стала ведучою ток-шоу на каналі кремлівського політика Мураєва.

http://una-unso.com/novyny/propagandysty-putina-v-ukrayini.html Тобто отримує зарплату прямо з кишені цого кремлівського клоуна. Таке ж шоу на каналі ведуть пособники Кремля: маріонетка Москви Ігор Гужва, кремлівський олігарх Рабинович, http://una-unso.com/politika/agent-kgb-zholud.html помічник українофоба Колесніченка Бортник, “адвокат” вбивці-втікача Анна Герман та інші вороги України. http://una-unso.com/novyny/politology-medvedchuka.html

Канал Оппоблока (Кремля) навіть став надавати Савченко ефірний час на особисту програму! Савченко – колабораціоніст і завербований агент Медведчука, в цьому вже немає давно ніяких сумнівів. http://una-unso.com/politika/szr-ukrayiny-nadiya-savchenko-agent-putina-i-lavrova.html

16 лютого 2017

https://www.obozrevatel.com/blogs/69135-nadezhda-savchenko-s-sestroj-snova-ezdila-v-moskvu-k-svoim-kuratoram.htm

http://www.oleshko.net/search/label/савченко

6fd5eaa19

 

Поділитися