РЯТУЮТЬСЯ ВІД «КРИВАВИХ УКРАЇНЦІВ»…

У  Канаді останнім часом набирає сили новий бізнес зі зміни національності українських заробітчан на єврейську. Шістсот канадських доларів і отримуєш свідоцтво про народження бабки-єврейки в Галичині у 1930-ті, ну і якась з місцевих синагог уже тобі на його підставі видає папір про твоє кровне єврейство.

Далі уже отримуєш статус біженця в Канаді, як жертва «українського антисемітизму», або перебираєшся до Ізраїлю, де прямо по прильоті в аеропорту отримуєш статус громадянина і увесь підйомний пакет, що для такого передбачений.

Взагалі оцих «біженців» з України тут не міряно. Також масово «стають» циганами, сексменшинами, мормонами тощо і всі волають про порятунок від «кривавих українців».

         В Україні ж, на думку експертів, зокрема Ходоса, реальний відсоток євреїв  не 0,2%, як показує офіційна статистика, а на порядок  більше. За фактом євреїв на Україні проживає близько 2 – 3 мільйонів, якщо взяти в розрахунок  так званих євреїв-напівкровок, народжених у змішаних шлюбах, які були записані батьками “росіянами”, “українцями”, “молдаванами”, “татарами” і т.інше . Точні цифри  зрозуміло знають службовці центральних синагог. Але вони із зрозумілих причин ніколи не оголосять їх.

Taras Korpalo

25.03.2019

40e6872bfb216d413948cdcfa6c531a5

 

Поділитися