• Home »
  • Новини »
  • RU якою вона є насправді: авторка законопроекту «Про заборону в РФ сексу на першій здибанці» стала…

RU якою вона є насправді: авторка законопроекту «Про заборону в РФ сексу на першій здибанці» стала…

Сенатор РФ Олена Мізуліна отримала громадянство США. “Я так щаслива. Америка – велика держава. Я мріяла там жити », – заявила Мізуліна в ефірі CNN. Сенатор додала, що «завтра ноги моєї не буде в РФ». Колеги екс-сенатора по Раді Федерації та Державній думі в шоці.

Сама Олена Мізуліна пояснила рішення так: «У РФ немає перспектив, закони не працюють, влада забороняє все, що їй заманеться». «Пресинг такий, що в якийсь момент з’явилося відчуття, що я несповна розуму. Я кажу не те, що думаю. Голосую за рішення, які не поділяю. Спілкуюся з людьми, з якими серти б поруч не сіла б», – розповідає тепер уже колишній сенатор.

«У нас святенницьке, лицемірне суспільство. Бути багатим вважається соромно. Ось у мене, наприклад, в гаражі простоює «Геленваген». Як іноді хочеться промчати на ньому по Кутузовському! Але не можу собі дозволити, тому що на завтра з’являться газетні заголовки «Мізуліна влаштувала автопробіг на Геленвагенах».

За її словами, рішення подати на американське громадянство прийшло до неї відразу після мітингів на Болотній, коли «вона все зрозуміла». Всі документи збиралися в атмосфері суворої секретності. «Я ж адже охоронниця, – сміється Олена Мізуліна. Зараз вона знаходиться в транзитному залі «Шереметьєво» – Імідж треба підтримувати. Але це мені навіть допомогло: спецслужби за мною майже не стежили, всі були впевнені в лояльності ». Екс-сенатор вже прикупила будиночок в Санта-Моніці, під Лос-Анджелесом.

У Державній Думі дії Мізуліной назвали «ганьбою і зрадою». «Ось гадина. Сама їде, а нам значить тут залишатися жити », – обурюється депутат Ірина Ярова. Глава Ради Федерації Алевтина Матвієнко назвала Олену Мізуліна «підлою американською подхалімкою» і розпорядилася спалити її кабінет. Слідчий комітет вже порушив кримінальну справу проти колишнього сенатора за статтями 1776 «Американський патріотизм» і 1991 «Приниження честі Батьківщини».

10.01.2019

http://intersucks.ru/политика/elena-mizulina-poluchila-amerikanskoe-grazhdanstvo/?fbclid=IwAR0T4gyrpMb52oI8O7HHlwsne61KPB7AdX6L1KD5uFowasATyNy-pKmHl7E

E2200C2B-C7CD-4792-92F1-510CA03C8C6E_w1023_r1_s

Поділитися