• Home »
  • Новини »
  • РОЗВІДКА «ДНР» НЕЗАДОВОЛЕНА СВОЇМИ КРЕМЛІВСЬКИМИ КУРАТОРАМИ…

РОЗВІДКА «ДНР» НЕЗАДОВОЛЕНА СВОЇМИ КРЕМЛІВСЬКИМИ КУРАТОРАМИ…

 Претензії Кремлю висловив екс-ватажок розвідки терористичної «ДНР» Євген Тінянскій на telegram-каналі «Караул’». “5 років вже минуло – Україна так і не розвалилася, зате Донбас на межі», – вважає керівник  цього бандформування , причому зробив це він  у незвичний для спецслужб публічний  спосіб.

21 листопада в річницю початку революції  в Україні Тінянскій виступив з нервовим заявою. Він звинуватив російські ЗМІ в брехні про Україну, а Кремль у «зливі» Донбасу.

«Сьогодні виповнюється 5 років. 5 років відмазки типа  «ви хочете, щоб як на Україні?». 5 років, як про ** ано український напрямок, і Україна ніяк не розвалиться, всупереч прогнозам тв-шоу », – поскаржився  керівник терористичної « ДНР ».

 «5 років, як спущений в унітаз патріотичний російський підйом. 5 років хитрому плану і многоходовочкам Путіна », – констатував терорист Тінянскій.

https://itc.ua/news/za-kommentariy-v-facebook-v-tyurmu-v-radu-vnesli-zakonoproekt-vvodyashhiy-ugolovnuyu-otvetstvennost-za-klevetu-v-internete/?fbclid=IwAR2nNfxPkVt1KFdW6BaZ1-NTP8oEzcKhNqXwZKqtk2SMebaTO8cSM13GQ-s

23.11.2018.

Днр

Поділитися