• Home »
  • Новини »
  • РОСІЯ ВТРАТИЛА В СИРІЇ ТРЕТИНУ СВОГО ВІЙСЬКОВОГО КОНТИНГЕНТУ… ЧОМУ МОВЧАТЬ «УКРАЇНСЬКІ» ЗМІ???

РОСІЯ ВТРАТИЛА В СИРІЇ ТРЕТИНУ СВОГО ВІЙСЬКОВОГО КОНТИНГЕНТУ… ЧОМУ МОВЧАТЬ «УКРАЇНСЬКІ» ЗМІ???

Колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Гіркін заявив, що інформація про обстріл  американськими військовими  російських «найманців» ГРУ  та Донбасу  правдива. Полковник ФСБ  зазначає, що вбитих  не 177, як це повідомляють  деякі   їх «вітчизняні», ба навіть наші «українські» ЗМІ. Лише вбитими нараховують  понад   6 сотень військовослужбовців говорить він…

Голова Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що перед атакою військ США на противників біля сирійського міста Хашшам, яка, за чутками, призвела до розгрому Приватної військової кампанії “Вагнер”, російських військ   у цьому районі не було… “Росіяни нам на той час казали, що їх сил там немає”, – заявив голова Пентагону під час брифінгу, стенограму якого поширила прес-служба Міністерства оборони США.

“Думаю, росіяни нам би сказали, що там є їх війська”, – зазначив Мэттис. Однак він попередив, що не має абсолютно точної інформацією щодо цього. Він наголосив, що  США координували  свої дії   із представниками Росії, тобто представники цієї країни були проінформовані про заплановану атаку.

“Ми координуємо [в цьому районі] навіть наземні операції з кожної сторони”, – зазначив Меттіс. Згідно з викладеним ним даними, російські військові не перебували серед сирійських сил, які зазнали обстрілу коаліції біля Хашшама.

У Пентагоні наголошують, що США вдалися до атаки в провінції Дейр ез-Зор з міркувань безпеки. “Факт полягає в тому, що хтось вирішив нас атакувати, а росіяни говорили, що мова йде не про них. (…) Не можна просити Росію запобігти конфлікту в тому випадку, коли вона щось не контролює…”, – зазначив Меттіс.

За нашими джерелами бій  російського  спецназу з «курдами»  тривав понад 6 годин!  Знищено  не лише частини  передового базування, але й штаб  та  резервісти. Вбитими росіяни втратили понад 1000 одиниць особистого складу.  300-тих  обрахувати неможливо… В частинах російського контингенту паніка. Американські «найманці» втрат не мають.

Офіційно інформацію про перебування російських  військових  у Сирії Москва  не підтверджує. Російські війська виведено  із Сирії вже … тричі… :)) Їх там немає…

12.02.2018

http://www.umoloda.kiev.ua/number/0/2006/120477/

 784272

Поділитися