РОСІЯ ПРИРЕЧЕНА! КОЛИ Ж НАРЕШТІ ПОЧНЕМО???

 Виявилося, що СУПУТНИКИ Пентагону БАЧАТЬ  УСІ російська субмарини…

Узвязку з цією обставиною у Міноборони Росії вибухнув справжній скандал. Останні  нсавчання в Баренцевому морі показали, що взагалі всі секретні АПЛ ВМФ РФ видно американським супутникам. Та ще в реальному часі.

З’ясувалося, що траєкторія польоту модернізованої американської установки «Оріон» в точності збігається з картою розташування АПЛ під час навчань. Американський розвідник знав всі крапки повороту заздалегідь: скидав спеціальний буй і рухався далі.

Поки ніхто не має зеленого поняття, яким чином секретні шляхи АПЛ, що пролягають на великій глибині, стають відомі Пентагону. Можливо, мова йде про якісь ще невідомі  супутники наступного покоління.

Але абсолютно точно ясно одне: для російського флоту ця новина убивча. По суті, в разі початку ядерної війни, усі підводні лодки що знаходяться на бойовому чергуванні АПЛ навіть не дізнаються про неї, а будуть просто і швидко ліквідовані точковими ударами.

http://social.dnpmag.com/blog/43095444006/Maskirovka-ne-spasla:-sputniki-Pentagona-uvideli-vse-rossiyskie-?image=20839661408&fbclid=IwAR1pnrVmo7P0Z25__eOxwmU880p8msB2GL6TLIPuWFSvCs56eD0uYYhkDSc&tmd=1

31.10.2018.

Американська-система-протиракетної-оборони-може-зявитись-у-Німеччині

Поділитися